14.kolo Přímětice - FK Znojmo dorost B 3:2 (0:1)

Góly : 81' ,84' Čížek B. ,94' Vlaha - 8' Procházka , 48' Trochta .

Sestava : Fiala - Vopravil -Hega - Vystrčil Š. - Trochta - Ondra - Koňařík - Škubal - Kolařík - Železný - Procházka - Lichevník(Chosé) Peřinka - Morkus - Servít E.

Řekli po utkání trenéři : Ondra Daniel a Železný Milan

Na poslední 14 . kolo základní části jsme v neděli 21.4.2018 zajížděli k soupeři do Přímětic . Úvod utkání se zdál poměrně vyrovnaný a opatrný na obou stranách ,ale i přesto bych řekl ,že naši hráči měli více ze hry a působili sebejistěji a to se projevilo hned v 8'(Procházka) kdy jsme dokázali využít menšího zaváhání v soupeřově obraně a poprvé v tomto utkání jsme se ujali vedení . Do konce prvního poločasu sice už žádná branka nepadla ani na jedné straně ,ale šancí pár bylo a to na obou stranách. V druhé polovině hry jsme soupeře hned v úvodu tak trochu zaskočili v nepřehledné situaci před velkým vápnem ve které se nejlépe dokázal zorientovat 48' (Trochta) a schrumáž hráčů dokázal prostřelit (pampeliškou). Za stavu 0 : 2 v náš prospěch to už vypadalo že si odvezeme body za vítězství ,ale opak byl pravdou . Postupem času nám začali docházet síly ,ale i hráči na střídání z důvodu zranění ,lavička zůstala prázdná a kluci museli bojovat do posledních sil . Soupeř na nás začal tlačit a v rozmezí čtyř minut (81' , 84' ) dokázal srovnat ,kluci byli už dost vyčerpaní ,ale i tak bojovali a snažili se udržet aspoň remízu. Bohužel přes veškerou snahu se to nepodařilo v 94' po rohovém kopu nám nešťastně propadl míč do naší branky a soupeř se mohl radovat z vítězství.

Naši kluci neodehráli špatné utkání ,pouze jim nepřálo štěstí a v závěru jim chybělo trochu sil.

I po této porážce je potřeba naše kluky pochválit za bojovnost a povzbudit je do dalších zápasů .

Díky borci , další zápasy jsou ještě před vámi ,tak hlavu vzhůru !