2.kolo SK Šlapanice - FK Znojmo ml.žáci 1:11 (0:5)

Góly: Veselý 2,Prycl 3,Tejkal,Sáblíková,Vystrčil,Zezula 2,Baran

V sobotu 2.9.2017 odehráli mladší žáci svůj druhý zápas krajského kola.Tentokrát jsme zajížděli do Šlapanic.

Rybníček-Schwarz,Mareček,Balada,Procházka,Lichevník,Sáblíková,Vystrčil,Zezula,Prycl,Veselý, Tejkal,Baran,Dvořák,Horecký.

Hodnocení:

Druhý zápas nám opět vyšel na výbornou. Hrálo se převážně na polovině soupeře.Skóre bylo opět vysoké a úplně stejné jako v předchozím zápase 11:1. Byli jsme od začátku lepším týmem, soupeře jsme přehrávali a nepustili je za polovinu hřiště.Jediný gól který padl do naší brány ,bylo po chybě stažených obránců moc dopředu,kdy jeden hráč unikl za naše záda a skóroval.Moc nás těší že v tomto zápase si dala svůj první gól i naše nová kapitánka Barča Sáblíková, z nováčků se ještě podíleli na skóre i Ondra Baran a Honzík Vystrčil. Lídry našeho týmu byli zkušení hráči Martin Veselý a Filip Prycl,který dal hattrick .Výborně dnes odehrál poprvé na větším hřišti Tomáš Horecký, který nás mile překvapil svojí bojovností a chutí do hry.Rohy,ze kterých dnes padly dva góly výborně nakopával David Balada.Dobrý výkon podal i Tadeáš Lichevník který vedl naši druhou střídající sedmičku hráčů.V obraně opět nezklamali Marek Procházka a Honza Mareček.Dnes padlo opravdu moc gólů,ale ještě minimálně šest gólových tutovek jsme nedali.Chválíme i ostatní hráče ,protože jsme jeden tým a jako tým vyhráváme.

Rodičům děkujeme za hlasité fandění a těšíme se na další zápas.

Trenéři: Pavel Kučma,David Balada,vedoucí týmu Jiřina Veselá.