3.kolo TJ Sokol Pohořelice – FK Znojmo ml.žáci 1:3 ( 1:1)

Góly: Veselý,Procházka,Lichevník

V sobotu 9.9.2017 se konalo další kolo krajské soutěže mladších žáků.Tentokrát jsme zajížděli do Pohořelic.

Sestava a hodnocení utkání

Rybníček-Schwarz,Mareček,Balada,Procházka,Lichevník,Sáblíková,Štancl,Zezula,Veselý,Baran, Dvořák,Vystrčil.

Začátek zápasu byl velice vyrovnaný.My jsme měli několik gólových šancí,ale bohužel jsme je neproměnily.Tři gólové šance měla naše kapitánka,ale střely mířily bohužel nad bránu.Naopak soupeř využil naší chyby v obraně a střelou překonal našeho brankáře.Do konce prvního poločasu zbývalo posledních pět minut a my prohrávali 0:1.Nakonec se přeci jen dostal k míči Martin Veselý a v poslední minutě skóre vyrovnal.Ve druhém poločase už jsme převládali na hřišti my.Soupeřům jsme nedávali šance dostávat se k míči.Krásnou střelou po vydařené akci se trefil Marek Procházka.I ve druhém poločase jsme měli několik gólovek, které jsme neproměnily.Nakonec jsme přeci jen ještě jednu branku přidali,kdy se utrhl Veselý ,který trefil pouze tyčku,ale výborně naběhl Tadeáš Lichevník a odražený míč srazil do brány.Domů opět vezeme tři body a je to pro nás cenné vítězství.

Všechny hráče chválíme za jejich bojovnost.Rodičům děkujeme za fandění.

Trenér Pavel Kučma,vedoucí týmu Jiřina Veselá.