9.kolo FK Znojmo ml.žáci - FC Dosta Bystrc 7:0 (3:0)

Góly: Tejkal 2,Veselý 3,Baran,Vystrčil

V sobotu 14.10.2017 se konalo další kolo krajské soutěže mladších žáků,Tentokrát jsme hráli na domácím hřišti s týmem FC DOSTA BYSTRC.

Rybníček- Mareček,Balada,Procházka,Lichevník,Sáblíková,Štancl,Zezula,Veselý,Tejkal,Baran,Dvořák,Vystrčil,Adamička.

Dnes jsme odehráli svůj předposlední zápas podzimních kol.Začátek zápasu byl z naší strany slabší.I když jsme se dostávali do šancí, dávat góly se nám moc nedařilo.Hrálo se převážně na polovině soupeře.Asi v polovině prvního poločasu se poprvé trefil Ivo Tejkal. Dalším gólem přispěl po pěkné přihrávce Bára Sáblíkové Martin Veselý.Třetím gólem přispěl Ondra Baran.Po přestávce ve druhém poločase jsme už byli aktivnější,vytvářeli jsme si více šancí a byli také gólově úspěšnější.Dnes se třikrát prosadil Martin Veselý. Prosadil se i Honza Vystrčil.V obraně dobře pracoval Marek Procházka a Martin Dvořák.V bráně se dnes trochu nudil Vítek Rybníček,ale udžel si čisté konto.

Příští týden nás čeká poslední zápas s týmem Nordic/Start.

Trenéři: Kučma ,Balada,vedoucí týmu Jiřina Veselá.