logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

10.kolo Nordic Brno - FK Znojmo ml.žáci 1:2 (1:0)

Góly: Veselý,Lichevník

V sobotu 21.10.2017se konalo poslední podzimní kolo krajské soutěže mladších žáků.Hráli jsme na s týmem Nordic/Start v Brně.

Sestava a hodnocení utkání

Rybníček-Mareček, Vyroubal,Procházka,Lichevník,Sáblíková,Štancl,Zezula,Veselý,Tejkal,Baran,Dvořák,Vystrčil ,Adamička.

První poločas jsme měli sice herně převahu,ale nedokázali jsme se střelecky prosadit.Největší šance měl Veselý a Sáblíková,ale ani jednomu se nepodařilo překonat brankáře.V posledních pár minutách prvního poločasu jsme dostali nešťastný gól. Do druhého poločasu jsme nastoupili už v lepší formě. Hrálo se převážně na polovině soupeře. Dnes opět musíme pochválit našeho nejlepšího hráče Martina Veselého,který vzal odpovědnost na sebe a vstřelil vyrovnávací gól.Tentokrát už střela mířila přesně. Po tomto gólu jako by hráče polila živá voda a začali jsme hrát na plný plyn. Asi v 50.minutě se dostal k míči Tadeáš Lichevník ,který dnes rozhodnul o naší výhře svým krásným gólem. Posledních 6 minut do konce jsme už soupeře nepustili do žádné větší šance a zaslouženě jsme dnes vyhráli. Podzimní část soutěže máme za sebou. Pochválit musíme i naše nového hráče Ivana Vyroubala,který s námi hrál dnes poprvé a předvedl že bude platným členem našeho týmu. Všem hráčům děkujeme za jejich dnešní hru,kdy nám předvedli že i pod tlakem umíme hrát jako jeden tým a tím i zvítězit. Rodičům děkujeme za hlasité fandění a podporu po celou dobu podzimní části sezóny.

Teď se budeme soustředit na zimní halovou ligu a hlavně na naši fyzičku,abychom na jarní část nastoupili v plné síle.

Trenér: Kučma Pavel,vedoucí týmu Jiřina Veselá.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři