9. kolo FK Znojmo A - Únanov 2:0 (1:0)

Goly: Železný, Havliš,

Vítamvás - Rehberger T, Šťava, Škubal - Balík, Železný.P, Ostrý, Dufek - Németh, Samek M, Vašíček.

Náhradníci: Procházka, Pavlík, Krejčí, Lehocký, Havliš, Rehberger M.

Řekli po utkání trenéři:Želi,Sam J.

Derby s Únanovem jsme zvládli a připsali jsme si zaslouženě 3 body.Ale zápas to nebyl vůbec lehký.V první půlce jsme si vytvořili územní převahu a několik slibných šancí.Bohužel se střelecky prosadil jen Pidra hlavou.V další šanci po krásné průnikové přihrávce od Oty Škubala Pidra místo střely zvolil přihrávku na Sama(škoda měl to vzít na sebe).Tibor zase jednu golovku napálil do tyče a druhou do brankáře.Ve druhém poločase jsme pokračovali ve spalování šancí a soupeř s postupem času vycítil že by mohl bodovat.Podařilo se nám úspěšně odbránit 2 závary v našem vápně a v samém závěru v 89. minutě jsme udeřili podruhé.Vše zařídila dvojice dorostenců,kteří naskočili do zápasu ze střídačky.Michal Krejčí z blízka napálil míč do brankáře a následná dorážka z blízka už byla pro Pavla Havliše hračkou.Ten skóroval za muže poprvé a stačili mu na to pouhé 4. minuty pobytu na place.Velká gratulace a hlavně si to Pavel zasloužil jako kompenzaci za škaredá zranění ramene,která utrpěl v minulosti.Na vítězství mají svůj podíl všichni hráči včetně náhradníků.

Ještě musím zmínit jednu osobu a to je Darla náš věrný fanoušek.Během víkendu svým fanděním podpořil všechny tři mužstva dospělých a nebylo mu zatěžko zajet do Novosedel na zápas dorostu.To je úctyhodný výkon.Mimochodem všechna 4 utkání skončila našim vítězstvím.