logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

10. kolo V.Bítýška - FK Znojmo A 3:1 (1:0)

Gól - Šťáva

Sestava a hodnocení utkání

Rehberger M.- Škubal, Šťáva, Rehberger T., Železný P., Samek M., Ostrý, Krejčí, Procházka, Balík, Vašíček

Náhradníci: Németh,Pavlík,Benda,Cileček,Pěnkava,Kotáb.

Řekli po utkání trenéři : Železný M., Samek J.

Domácí tým lépe zvladl první poločas a zaslouženě vedl 1:0. Naše mužstvo hrálo v prvním poločase dost ustrašeně a nevytvořili jsme si žádnou velkou šanci. Druhý poločas jsme začali lépe a domacímu týmu jsme se vyrovnali a dostávali se do dobrých příležitostí. Bohužel domací tým nám dal druhý gól z nařízené penalty po zbytečném faulu od Radka Pavlíka. Za minutu jsme dokázali dát kontaktní gól. Gól vstřelil Pavel Šťáva hlavou po rohovém kopu od Martina Vašíčka. Důležitý moment utkání přišel o dvě minuty pozdějí kdy domácí tým potrestal naší hrubou chybu v obraně a zvýšil na 3:1. V závěru utkání jsme si vytvořili ještě tři šance ale brankář domácích nás vychytal.

Dnes na dobré úrovni byl výkon zkušeného Petra Železného a mladíka Oty Škubala. Nezklamal svým výkonem náš brankář Marek Rehberger, který chytal za A tým poprvé.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři