20.kolo FK Znojmo B - TJ Jaroslavice 2:8 (0:3)

Góly – Tomáš Pěnkava ml. 2x,

Sestava a hodnocení

Čech P., - Paseka J., Pěnkava T., Neumann M., Benda L., Németh P., Bálka M., Lehocký V.,  Poláček O., Pevný R., Mossmer M.,

Náhradníci: Blažíček J., Čech M., Kubále D., Rehberger T., Havliš P.,

K mistrovskému utkání jsme nastoupili netradičně v pátek odpoledne s aktuálně s druhým týmem Okresního přeboru. Co říci k tomuto utkání z naší strany to byl určitě nejhůře odehraný zápas jara. Od první minuty jsme se nechali zatlačit, byli jsme bez pohybu, špatně kombinovali a neproměnili své dvě vyložené šance ještě za stavu 0:0. Soupeř nás naopak převyšoval rychlím přechodem do útoku a byl hodně úspěšný v zakončení, což je i vidět na konečném výsledku. Ten je pro nás hodně drsný, ale i z tohoto utkání si musíme vzít ponaučení. Příští zápas nás opět doma čeká velmi silný soupeř tentokrát vedoucí tým tabulky VIŠNOVÁ.

Řekli po utkání. Kalina L. - Železný M.