2.kolo poháru IE Znojmo A - Jevišovice 4-0 (1-0)

Branky: 3' Ostrý,58' Kropáček,73' Németh,77' Procházka
Diváků 100

Sestava a hodnocení utkání:

Kotáb - Ostrý (46' Moravec Jiří), Bastl, Kubošný, Dufek - Honz (46' Raška), Škvařil, Peřinka (46' Procházka), Dušek (46'Németh) - Benda, Kropáček (67'Doubek)

Tomáš Pěnkava asistent trenéra

Do zápasu jsme vstoupili dobře,když se hned ve třetí minutě dokázal po pěkné akci prosadit Tibor Ostrý.Poté se hra vyrovnala,ale ani jedno mužstvo se ze svých šancí do konce první půle již neprosadilo.Ve druhé půli jsme mi na rozdíl od soupeře góly vstřelit dokázali a utkání dotáhli do vítězného konce a postoupili tím do dalšího kola krajského poháru.Pozitivní je,že mladíci,kteří dnes do zápasu nastoupili určitě nezklamali a podali slušný výkon.Ale na druhou stranu si musí uvědomit,že jedna vlaštovka jaro nedělá a pokud na sobě nebudou dál makat,tak je tato zkušenost k ničemu.