9. kolo IE Znojmo A – Boskovice 4-2 (0-0)

video v clankuBranky:75' 82' 88' Procházka,87' Peřinka - 72' Minařík,84' Fadrný

ŽK: Kubále, Kalina, Procházka, Veselý

Video

Bula - Ostrý, Kalina, Veselý, Dufek - Honz (66' Škvařil), Kubošný, Peřinka (89' Benda), Dušek - Kubále (65'  Kropáček), Procházka

Tomáš Pěnkava asistent trenéra

Získali jsme důležité tři body,ale vítězství se nerodilo lehce.V prvním poločase jsme soupeře pustili do třech vyložených šancí,ten je naštěstí trestuhodně zahodil.Sami jsme působili ospalým dojmem a naše hra byla plná nepřesností a diskuzí s rozhodčím,který chyboval na obě dvě strany.Na začátku druhé půle se moc nezměnilo.Až v 70 minutě trefuje Kalimero z přímáku tyč a z následného protiútoku Ruda poslal hosty do přečíslení a ti ho proměnili ve vedoucí branku.Naštěstí se dnes střelecky probudil Prochec a během deseti minut otáčíme na dva jedna.Hosté však za dvě minuty vyrovnávají.Za tři minuty jdeme opět do vedení, když skóruje Péřa a o minutu na to kompletuje hattrick Prochy.