logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

16.kolo Bystrc – IE Znojmo A 1-2 (0-0)

Branky:67'Bárta 79'Košulič penalta - 51'Kalina penalta

Sestava a hodnocení utkání

Sestavy: Bula - Ostrý,Kalina(85' Bálka),Veselý,Adámek(46' Dušek) - Kubošný(46' Peřinka) - Honz,Procházka,Samek(68' Škvařil),Dufek - Kubále(46' Kropáček)

Žk:Procházka,Kalina,Peřinka,Bula

Diváků:105

Tomáš Pěnkava asistent trenéra

Po dlouhé době můžu napsat,že jsme do zápasu vstoupili koncentrovaně.V prvním poločase hrozili domácí hlavně ze standartních situací,které zahrávali velice dobře.Dokázali jsme všechny ubránit a sami hrozili z protiútoků.Po jednom z nich jsme mohli jít i do vedení,ale Prochec mezi tyče nezamířil.To se nám povedlo v 51 minutě,když domácí brankář fauloval Sama a Kalimero skóroval z penalty.Vedení nám vydrželo do 67 minuty kdy se po rohu trefil Bárta.Hráli jsme dál vyrovnanou partii a mohli jít znovu do vedení.Nepovedlo se,přišel faul i v našem pokutovém území a Košulič penaltu proměnil.Kluci to nezabalili a mohli i vyrovnat.V poslední minutě zůstali dva naši hráči volní v malém vápně,ale míč v bráně neskončil.Je to škoda,na remízu to dnes bylo.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři