19.kolo FK Znojmo A – Mor. Slávie Brno 0:1 ( 0:1 )

Gól - 39' Černý

ŽK:2-Dufek,Kalina,Ostrý    ČK:Kalina

Diváků:100

Vítámvás - Honz,Kalina,Sedláček,Dufek - Sokol(81' Németh),Peřinka,Škvařil(76' Kubošný) - Ostrý(81' Dušek),Doubek(57' Kubále),Procházka(64' Kropáček)

Hodnocení Tomáš Pěnkava asistent trenéra

Předvedli jsme,že hrát se dá s každým mužstvem a dnes i přestože jsme prohráli se není za co stydět.O body nás připravila naše špatná koncovka.Soupeř si sice vytvořil první šanci,tu však neproměnil.Potom jsme se dostali do několika možností my,ale naše koncovka byla špatná.Nedokázali jsme se prosadit ani v malém vápně.Morenda se ve 39 minutě dostala do vedení,když její hráč z dorážky na rozdíl od nás skórovat dokázal..Ve druhé půli jsme šli v 75 minutě bohužel do deseti,ale i tak jsme mohli v samotném závěru alespoň vyrovnat,to se nám však nepodařilo.