9. kolo Hluboké Mašůvky - FK Znojmo C 2:3 (1:1)

Góly: Václav 2, Cilda

Herda,Čáp, Bendík ml., Lupen, Václav, Pěna ml., Truhlík, Kódl, Pěna st.(K), Bláža, Cilda, Karlos

V devátém kole čtvrté třídy jsme zamířili do Hlubokých Mašůvek,kde jsou zápasy vždy velmi těžké a údajně jsme tam nikdy nevyhráli.Hned na začátku nás čekalo spousta komplikací,několik hráčů zraněno a do toho posvícení v Šaldorfě. Spousta kluků se mi omluvilo kvůli povinnostem ohledně posvícení. Doplnili jsme tým hráči z béčka.Všem klukům z béčka moc děkuji,při oslovení ani na chvíli nezaváhali a hned nabídli svoji pomoc.Jsem rád,že pomohli a bylo vidět,že si to i užili! Utkání i přes naše posily bylo velmi těžké. Musíme určitě pochválit Mašůvky za výkon.Velice bojovaly a byly velmi zdatným soupeřem. V první půli jsme měli herně hodně navrch.Soupeř se dostal do vedení snad z první akce kdy se dostal na naši půlku,což bylo ve 23minutě..Kluci ale první půli oddřeli a dokázali vyrovnat, a na začátku druhého poločasu jsme dokázali strhnout vedení na naši stranu. Oba góly dal Venca. Bohužel po chybě soupeř opět zadarmo vyrovnal! Od vyrovnávacího gólu začaly mít Mašůvky navrch.Herda třikrát namazal neskutečným způsobem,a to nebyl vůbec pod tlakem. Málem mě kleplo. Mezi 70 a 80minutou zazdil soupř šest tutovek,které nás vytáhly z klinické smrti.Třikrát přestřelili z jasných šancí kolem penaltového puntíku a tři šance vychytal neskutečně zázračným způsobem Herda.Tím napravil své obrovské chyby a nasměroval nás k vítězství! O tom rozhodl Cilda tři minuty před koncem,kdy se po luxusní přihrávce dostal do brejku a zakončil chladnokrevně ke vzdáleenější levé tyči.Zbytek času kluci bez problému drželi míč na svých kopačkách a udrželi cennou výhru,za kterou jim moc děkuji!Dnes ocenění výkonu u Cildy,který šel v sobotu za Áčko,v neděli za Béčko a potom automaticky chtěl jít pomoci Céčku! Cilda klobouk dolů,tomu se říká láska k fotbalu!Ještě bych vyzdvihl bojovnost všech kluků kteří dnes přišli a zabojovali za FK Znojmo!! Poděkování Jéňovi Svobodovi za bezchybně odmávaný zápas,dík. Musím vyzdvihnout výkon hlavního rozhodčího pana Jenerála,který ukázal,že jde odpískat zápas bez sebemenší chyby!!!

Ohlasy:

Kaidlík: Máme dost aut?

Lupen: Jsem tu a vezmu vás.

Cilda: Chtěl bych hrát střední zálohu,jsem neskutečně odpočatý

Kaidlík: Bendi,můžu dát mladýmu tvoji trojku?

Bendík: Určitě, zaslouží si ji

Pěna: Je nás tu nějak málo

Čáp: Tak bude Karlos víc běhat

Po šesté zahozené šanci Mašůvek se Kaidlík otočil ke tribuně

domácích a zařval: Co by jste vy Č..... víc chtěli?

Jirka Tondl (fanoušek domácích): Lubi,přišel jsem po dvou letech a další dva roky nepříjdu

Kaidlík: Jéňo,my vyhrajeme

Jéňa: Neblázni,dnes ne

Kaidlík: Za ty zahozené šance si nic nezaslouží