10. kolo FK Znojmo C - Grešlové Mýto 10:0

Góly: Laďa 2, Kadla 2, Dalda, Václav, Truhlík, Messi, Kódl, Karlos

Mara Reh,Václav (K), Dalda, Truhlík, Kódl, Laďa, Kempa, Jéňa Sv, Rohák, Kadla, Karlos, Dosi, Jéňa Kafka, Čechíňo, Mandelka, Messi

Tento zápas byl doslova hra kočky s myší, spíše tygra s myší. Od začátku zápasu jsme měli neskutečnou převahu a když el Prezidento dal hned ve třetí minutě po krásném Kadlově dloubáčku gól z dorážky, byl zápas jen otázkou skóre. Dnes se kluci při fotbalu velice pobavili a pro soupeře to muselo být hodně ponižující, protože se nedostali za celý zápas do šance a víceméně ani k míči. Do střelecké listiny se zapsalo celkem dost hráčů, což je potěšující. Kluci zkoušeli na hřišti spoustu akcí až do extrému (třeba první penalta) takže soupeř mohl nakonec odcházet poměrně spokojený. V jeho bráně skončila asi každá třetí tutovka,což ukazuje o obrovském kvalitativním rozdílu. Poslední gól dával z rohu Karlos hlavou a to se musel "Přemo" skrčit!!! Jediná dvě negativa zápasu bylo zranění Jéni Svobody a co mě vadí asi nejvíc jsou neustálé hádky a výčitky chyb sobě navzájem! A to i za stavu 5:0. Naštěstí si kluci o přestávce kritiku vzali k srdci a druhá půle už byla úplně v pohodě. Vydíte blbečci že to jde :-).

Ohlasy:

Kadla: P... vidím mambu

Karlos: To je Hroznýš Královský

Kaidlik: Pentli kope buď Jéňa nebo Kódl

Kódl: Klidně

Kadla: Počkej,půjdu ji kopat já,pošlu ti to Kódli nahrávkou a ty to dorazíš (viz první penalta, kdo to viděl musí ocenit preciznost provedení :-) :-) )

Po druhé penaltě (obě zařídil Kadla) Kódl krásně od tyčky

Dosi: Kódli ty máš hovínko u prdélky,co?

Kódl: Debile takhle jsem to chtěl.

Kaidlik: Mandy kurnik já ti ten gól tak přál a ty to zazdíš

Mandy: Kaidli já si to přál ještě víc,měl jsem to na dlouhou

Telefonát Přemovi: Přemi zdar, Karlos dal gól.Že mu gratuluji. Kolik to bylo? 10:0. Ty vole to snad musel dát gól každej, nemám čas, makám, zdar :-).

Rohák: Karlos ty máš gól,super, ještě jeden a máš mě. Je tu snad někdo kdo ještě nedal gól :-) :-) :-)?

Karlos: Tady ne, maká :-)!