logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

7.kolo Kahan/Zbýšov - FK Znojmo dorost 0:8 ( 0:3 )

Góly : Lehocký 4x ,Balík 2x ,Havliš 1x ,Neumann 1x .

Dohrávka odloženého utkání 7.kola - 1.třída dorostu skupina B

Sestava a hodnocení utkání

Čech - Servít E. - Ondra - Lehocký (c) - Vystrčil - Železný - Wrana - Havliš - Balík - Neumann - Morkus .

Náhradníci : Koňařík - Kolařík .

Řekli po utkání trenéři : Ondra Daniel a Kubále Daniel .

Dnes jsme znovu zajížděli na soupeřovo hřiště Kahan/Zbýšov ,zápas byl 15.9.2018 odložen z důvodu podmáčeného hřiště .vNa zápas jsme odjížděli pouze se dvěma hráči na střídání ,ale i tak jsme si dovezli tři body za vítězství .Sice jsme vyhráli poměrně velkým rozdílem ,ale nemůžeme říci ,že by nás dnešní vítězství příliš potěšilo po stránce herní kvality a přístupu ke hře od našich hráčů ,především v prvním poločase . Druhý poločas byl už o něco lepší ,ale i tak jsme znovu dokázali promarnit spoustu vyložených šancí ,které by nás mohly v dalších zápasech mrzet . Každopádně tři body vezeme domů a doufáme ,že naši hráči se do dalších zápasů ponaučí a budou hrát to na co jsme u nich zvyklí .

Díky borci !!!

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři