9.kolo FK Znojmo dorost - TJ Sokol Pohořelice 3:5 ( 1:2 )

Góly : 5' Wrana ,70 ,77 Balík - 36' Strak ,44' ,55' p ,72,88 Ševčík .

Sestava a hodnocení utkání

Prycl - Neumann - Škubal - Železný - Lehocký - Wrana - Ondra - Lichevník - Havliš - Vystrčil - Balík .

Náhradníci : Koňařík - Kolařík - Morkus .

Řekli po utkání trenéři : Ondra Daniel a Kubále Daniel .

V dnešním utkání se projevilo to na co poukazujeme už delší dobu ,že nedokážeme využít neskutečné množství šancí a dokážeme je trestuhodně zahodit i z vyložených tutovek . V prvním poločase jsme jich zahodili nejméně pět .Kdyby jsme tyto šance zužitkovali mohlo být rozhodnuto už v první půlce hry .

Druhý poločas byl obdobný znovu jsme nedokázali využít spoustu šancí .Nebylo to o tom ,že by jsme hráli špatně ,pouze jsme udělali několik chyb a nedokázali jsme proměnit šance ,které jsme si vypracovali . Bohužel fotbal není o tom kolik máme šancí ,ale kolik dokážeme vstřelit branek . Je to naše první prohra ,ale spousta dalších utkání je ještě před námi a musíme se soustředit na další zápasy a nedělat si z toho těžkou hlavu .

Takže borci hlavu nahoru a důkladně se připravte na další zápas .

Plán týdne : pondělí - čtvrtek - trénink v 17:00 hod .

Neděle 7.10.2018 - zápas - TJ Sokol Novosedly - FK Znojmo ,sraz na hřišti v Oblekovicích v 10:50 hod. - odjezd autobusu v 11:00 hod.