24.kolo FC Mikulov - FK Znojmo dorost 5 : 3 (3 : 3)

Góly - Morkus 3x,

Sestava a hodnocení

Čech P. - Servit E., Gazcio D., Konařík D., Kolařík D., Železný M., Morkus V., Lehotský V., Ondra M., Lustig A., Vystrčil Š.,

Náhradníci: Čapoun P., Rytíř O., Lichevník J., Balík M.,

K dalšímu utkání jsme zajeli do Mikulova soupeř ze středu tabulky. Utkání jsme nezačali dobře, když jsme v sedmnácté minutě inkasovali. Ale v dalších minutách jsme se zlepšili v pohybu a kombinaci a soupeře jsme začali přehrávat a to se projevilo na výsledku a šli do vedení 2:1. Následně jsme přestali hrát dále náš fotbal a začali kupit školácké chyby a soupeř srovnal do poločasu na 3:3. Začátek druhé půle nám opět nevyšel a inkasovali hned dvakrát. S tímto stavem už jsme se nedokázali porvat a dobře rozehrané utkání jsme prohráli. Pořád je ale ještě o co hrát tak musíme na toto zapomenout a jít dál.

Řekli po utkání: Kubále D. - Lattner J.