26.kolo Velké Pavlovice - FK Znojmo dorost 2:2 (1:0)

Góly - Balík M. Krejčí M.

Sestava a hodnocení

Čech P. - Servit Š., Neumann M., Kolařík D., Železný M., Krejčí M., Lehocký V., Wrana M., Ondra M., Vystrčil Š., Balík M.,

Náhradníci: Gazcio D., Konařík D., Rytíř O., Lustig A.,

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajeli na hřiště třetích Pavlovic. Od první minuty bylo vidět, že hrají mužstva s čela tabulky. Hra byla jak se říká nahoru dolu. V úvodu se nám zranil Michal Neumann a musel do hry naskočit náš žák David Gazcio, ale ten si s tímto zápasem poradil velmi skvěle. Ve velkém vedru bylo vidět ,že obou mužstvům ubývají síly. V závěru první půle jsme po naší chybě inkasovali a tím první půli prohráli. Do druhé půle jsme šli beze změn a upozorňovali jsme hráče na začátek, ovšem ten se nám nepovedl a inkasovali podruhé. Bylo, ale vidět na našich hráčích že se s tímto výsledkem nechtějí smířit a chtějí utkání zvrátit. A vyplatilo se zápas jsme dotáhli do nerozhodného stavu. Musíme kluky pochválit za odvedený výkon a přístup ve druhému poločase. Ještě nás čeká poslední utkání s Višňovou kdy budeme bojovat o místo na bedně.

Řekli po utkání: Kubále Daniel - Lattner Jan