14.kolo FK Znojmo dorost - TJ Višňová 4:4 (2:1)

Góly – Wrana,  Morkus, Balík, Krejčí M.

Čech P., - Servit Š., Neumann M., Škubal O., Konařík D., Kolařík D., Železný M., Morkus V., Wrana M., Matěj O., Vystrčil Š.,

Náhradníci - Rytíř O., Ondruš J., Gazcio D., Lehocký V., Krejčí M., Balík M.,

K poslednímu utkání soutěže jsme doma nastoupili proti celku Višnové. Hned od začátku bylo znát že je to boj o třetí místo tabulky. Utkání jsme rozehráli velmi dobře a hra z naší strany byla velmi dobrá. Kluci bojovali, jak se sluší na celek z čela tabulky. Po první půli jsme šli do vedení 2:1. Do druhého poločasu jsme nastoupili ve stejné sestavě. Kluci dobře kombinovali, byli v pohybu a hráli velmi dobře organizovaně v defenzívě. Vytvořili jsme si další šance, které jsme dokázali proměnit a šli do tříbrankového vedení. Závěr utkání se nám bohužel vůbec nepovedl. Kluci už závěr utkání dohrávali, jako kdyby bylo již vše rozhodnuté, ale opak se stal pravdou. V posledních 9 minutách jsme po našich hrubých chybách třikrát inkasovali a na konečné třetí místo jsme tak nedosáhli.

Je to určitě velká škoda, ale život jde dál. Pro některé hráče to bylo poslední utkání za dorost tak jim přejeme hodně štěstí a sportovních úspěchů v našem klubu za muže a děkujeme za předvedené výkony všem hráčům v této sezóně.

Řekli po utkání: Kubále Daniel - Lattner Jan