logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

Starší přípravka první na turnaji v Třebíči

V sobotu 1.12.2018 se náš tým starší přípravky zúčastnil halového turnaje v Třebíči, pořádaného tamní fotbalovou školou Třebíč. Turnaj byl rozdělen na dopolední a odpolední skupinu. My jsme byli zařazeni do dopolední skupiny, kde jsme se dvoukolově střetli s domácím týmem FŠ Třebíč, Velké Meziříčí a HFK Třebíč.

Sestava,výsledky a hodnocení turnaje

 

Sokol Pavel, Ludvík Matyáš - Varga Patrik, Vyroubal Adam, Vašíček Nicolas, Zámostný Ondřej, Vasmanský Roman, Vomočil Patrik.

Výsledky

FK Znojmo - FŠ Třebíč - 3:1   Góly: Vašíček 2, Sokol.

FK Znojmo - Velké Meziříčí - 12:1  Góly: Vašíček 3, Vyroubal 2, Varga 2, Zámostný 2, Sokol, Vasmanský, Vomočil.

FK Znojmo - HFK Třebíč - 7:1   Góly: Varga 3, Vyroubal, Zámostný, Sokol, Vasmanský.

FK Znojmo - FŠ Třebíč - 4:4   Góly: Vomočil 2, Vašíček, Vyroubal.

FK Znojmo - Velké Meziříčí - 6:1  Góly: Vyroubal 2, Zámostný 2, Sokol, Vašíček.

FK Znojmo - HFK Třebíč - 6:1   Góly: Zámostný 2, Vašíček 2, Vasmanský, Vomočil.

Sobotní turnaj pro ročník 2008 a mladší pro nás dopadl vítězně. Ze 6 zápasů jsme pouze jednou remizovali. V remízovém zápase s domácím FŠ Třebíč jsme trochu zaspali začátek a celý zápas dotahovali. Trochu jsme usnuli na vavřínech z předchozích výsledků a snažili se prosazovat více individuálně, ale to se nám nedařilo. V tomto zápase nám chybělo více kombinace a pomoci si navzájem. Ostatní utkání byla jasně v naší režii a byly jsme to my, kdo určoval tempo hry. Vstřelili jsme spoustu gólů po krásných kombinacích. Skóre 38:9 je velice výrazné.

Pro tento turnaj nás posílili dva hráči a to Roman Vasmanský a Patrik Vomočil. Nutno říct, že ačkoliv byli v našem týmu nováčky, tak to nebylo vůbec znát, výborně zapadli do hry a předvedli výborné výkony. Zaslouženě jsme tak celý turnaj vyhráli, za což všem hráčům patří VELKÁ GRATULACE!!!!!!!! Odměnou všem za předvedenou hru byly medaile.

Trenér Leoš Ludvík

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

27. září 2020

Naši sponzoři

Reklamní blok