Halový turnaj starších žáků v Pohořelicích

Dne 15.12 2018 se naši starší žáci zúčastnili kvalitně obsazeného halového turnaje v Pohořelicích.

Sestava,výsledky a hodnocení

Sestava

Prycl M.,Rybníček,Mareček,Procházka,Dvořák,Vojtěch,Krontorádi M+M,Hýbler,Lichevník T.,Balada,

FK Znojmo st.žáci - TJ Moravan Lednice 2:3

FK Znojmo st.žáci - FC Svratka oranž. 2:5

FK Znojmo st.žáci - FC Svratka modrá 2:6

FK Znojmo st.žáci -FC Medlánky 6:1

FK Znojmo st.žáci -SK Lišeň U13 4:2

FK Znojmo st.žáci - 1. SC Znojmo 3:5

Branky celkem : Martin Krontorád 5,Marek Krontorád 3,Hýbler 3, Vojtěch 2,Dvořák 2,Balada 2,Lichevník,Procházka,

Hodnocení

Dne 15.12 2018 jsme se zúčastnili kvalitně obsazeného halového turnaje v Pohořelicích, který se hrál systémem každý s každým bez pořadí a vyhlášení s důrazem pouze na předvedenou hru. Když jsme hned v úvodu prvního zápasu vedli 2:0 a následně nastřelili břevno,vypadalo to ,že vše půjde samo a ono nešlo,soupeř přidal a třemi góly zápas otočil.Další dva zápasy proti Svratkám byly jak přes kopírák,do 5-6 minuty jsme drželi krok, pak nás soupeř přehrál a to především tím, že nám chyběla větší bojovnost,důraz a hlad po balónu.Ve čtvrtém zápase se to konečně zlomilo,kluci začali více jezdit a hned to přineslo celkové zlepšení hry. Poslední zápas proti 1. SC Znojmo i přes prohru 3:5 byl velmi pohledný,nechyběli v něm žádné aspekty moderního fotbalu, škoda jen ,že další naše šance zůstali nevyužity a soupeř potrestal každou naši chybičku.Po Novém roce se v Pohořelicích představíme ještě 2 krát a pokusíme si hru maximálně užít.

Trenéři:Hellinger,Prycl,Rytíř,