Turnaj o pohár starosty města Ivančic

veselyV neděli 28.12.2018 se konal turnaj o pohár starosty města Ivančice. Turnaje se zůčastnil i výběrový tým FK Znojmo. Který pod vedením trenéra Pavla Kučmy obsadil 3 místo.

Navíc hráč Martin Veselý získal cenu nejlepšího střelce turnaje.

Po vypjatých soubojích s týmy Novosedly,Ivančice červená,Moravský Krumlov,Ivančice oranžová se kluci a holky umístili na krásném 3. místě.

Všichni hráči předvedli kvalitní výkony i přes zranění dvou hráčů ,kluci si dokázali poradit i při vyloučení brankáře za hru rukou mimo brankoviště ,kdy musel do brány Marek Procházka a v poli směli zůstat pouze tři hráči po dobu dvou minut.I za toho stavu jme dokázali dát gól. Výborně se dnes osvědčila i Bára Sáblíková,která byla dnes platnou hráčkou v poli a přidala i gól a spustila tak přestřelku proti Ivančickému týmu.

Děkujeme také rodičům,že dovezli své děti na turnaj a že i v období svátků se tohoto turnaje zúčastnili.

Vedoucí týmu Jiřina Veselá, Trenér Pavel Kučma