14. kolo FK Znojmo st.žáci - SK Křenovice/Rousínov 2:2 (0:1)

Góly: Rytíř 2

Sestava a hodnocení

Prycl, Rybníček, Dvořák, Mareček, Procházka, Hellinger, Dyml, Balada, Gazsio, Krontorád M+M, Hýbler, Truhlář, Lichevník, Veselý, Rytíř, Tejkal,

Dnes jsme zápas začali velmi aktivně s několika střeleckými příležitostmi a nic nenasvědčovalo, že kluci dosáhnou pouze na remízku a to se přitom ještě pořádně nadřou. Kolem 10. minuty se srazil Ondra s brankářem, navíc vzápětí se zranil Šimik a nemohl dále pokračovat (přejeme brzké uzdravení) trochu nám to vzalo vítr z plachet a soupeř vyrovnal hru. Šance byly již na obou stranách, náš výkon byl pořád horší a to soupeř ve 33. minutě potrestal 0:1. V přestávce jsme se snažili kluky povzbudit a ti do toho po přestávce šlápli. Soupeře jsme přehrávali, ale branka né a né. Navíc soupeři se podařilo ve 44. minutě zvýšit na 0:2. Kluci to nezabalili a konečně po jednom z rohů kdy balón na hranici šestnáctky propadl k Markovi Krontorádovi který ještě posunul na Ondru a ten houšť bránících hráčů prostřelil 1:2. Hned v 55. minutě se podařila další šance proměnit v gól, kdy Gazi našel opět na hranici šestnáctky volného Ondru a bylo vyrovnáno 2:2. Od té doby byly na hřišti jen náši hráči. Chtěli strhnout vítěství na svoji stranu, příležitostí bylo dost, ale bohužel štěstí pro náš tým  se na fotbal dnes nedostavilo. A to tři naše šance jako Martina Krontoráda, kdy se protáhl přes celou obranu, zakončení se nezdařilo nebo krásná střela z poza šestnáctky Martina Veselého, která skončila na spojnici a Gaziho přímák, který jen o chlup minul branku bohužel. A tak se potvrdilo pravidlo být ve fotbale lepší ještě neznamená vyhrát. Kluci zaslouší pochvalu, že i za nepříznivého stavu nic nevzdali a makali dál. Za týden v sobotu zajíždíme na hřiště favorita soutěže FK Blansko výkop 10:45 hodin odjezd autobusu bude upřesněn a třeba tentokrát zase mi potrápíme favorita!

Trenéři: Hellinger, Prycl, Rytíř,