15.kolo FK Blansko - FK Znojmo st.žáci 3:2 (2:0)

Góly: Rytíř 2

Sestava a hodnocení

Prycl, Rybníček, Dvořák, Mareček, Hellinger, Dyml, Procházka, Krontorádi M+M, Gazsio, Truhlář, Balada, Rytíř, Tejkal, Vystrčil Honzik,

V sobotu jsme zajížděli k jednomu z lídrů naší soutěže. Stále nás pronásleduje četná marodka, nic se nedá dělat a tak si aspoň další hráči více zahrají. Zápas jsme rozehráli velmi špatně, již v 5. minutě po chybě v obraně šel soupeř do vedení 1:0. Naše hra nestála za nic FK Blansko nás přehrávalo ve všech směrech a ve 29. minutě přidali druhý gól 2:0. Z naší strany snad stojí za zmínku jen přímý kop od Dvořky. Do druhého poločasu jsme trochu přeskupily posty hráčů a nestačili se divit jak tým ožil. Deset minut jsme nepustili soupeře do hry začali si vytvářet konečně gólové šance, bohužel v 46. minutě po prvním rohu soupeře v druhé půli jsme inkasovali potřetí 3:0. Rohy to je naše velká slabost celou soutěž! Vypadalo to, že je po zápase, ale nebylo. Kluky to neotrávilo a makali co jim síly stačily a v 60. minutě přišla odměna, kdy Gazi poslal Ondru do šance 3:1. Kluci dál tlačili na pilu a v 65. minutě opět Gazi přihrál Ondrovi a bylo 3:2. Kluci vydali ze sebe poslední síly, konec  zápasu se odehrával v neuvěřitelném tempu, ale vyrovnat se již nepodařilo. Za předvedenou hru v druhé půli tým zaslouží velkej palec nahoru, škoda první půle to byl paleček dolů. V sobotu přivítáme na FK Znojmo soupeře FC Medlánky výkop 10:45 hodin  momentálně okupující první místo, tak uvidíme snad již marodku vyprázdníme, teď jsme měli na střídání prakticky jen Tejkyho a Honzika Vystrčila ročníky (06), kteří měli v nohách již těžký zápas za mladší žáky.

Trenéři: Prycl, Rytíř