17. kolo Rájec-Jestřebí - FK Znojmo st. žáci 1:8 (0:5)

Góly: Truhlář 3, Krontorád Marek 2, Krontorád Martin, Rytíř, Gazsio

Sestava a hodnocení

Prycl, Rybníček, Vojtěch, Mareček, Hellinger, Procházka, Dyml, Krontorádi M+M, Truhlář, Lichevník, Gazsio, Balada, Rytíř, Tejkal,

Na 17. kolo jsme zajížděli do Rájce, který je sice na chvostu tabulky, ale na jaře dle výsledků předvádí zlepšené výkony. V zápase jsme chtěli co nejdříve vstřelit gól abychom domácím nedali naději. To se nám v 9. minutě podařilo brankou Martina Krontoráda, který odblokoval jarní střelecký půst 0:1. Další góly již na sebe nenechali dlouho čekat a postupně se v 17. a 27. minutě trefil Matěj Truhlář, poté v 31. minutě Ondra Rytíř a v 35. minutě dovršil na 0:5  hattrickem Matěj, gratulujeme! Poločas nám tedy skórově vyšel výborně, ale hra nebyla tak jednoznačná soupeř hrál také dobře. Za stavu 0:0 šel soupeř sám na naší bránu kdy výborně zakročil Martin Prycl  a podržel tým, kdyby šli do vedení hodně bychom se zapotili to nám soupeř předvedl po poločase kdy v 40. minutě snížil na 1:5 a v tu ránu jich bylo plné hřiště. Deset minut si vytvářeli šance a kluci nevěděli kam skočit, to už chytal Vítek Rybníček a taky musel předvést kvalitu. Soupeře zlomily až dva góly tentokrát Marka Krontoráda v 49. a 52. minutě. Konečnou tečku v zápase udělal David Gazsio 1:8. Za předvedený výkon hoši zaslouží pochvalu. Výborně dnes zahrál Tadeáš Lichevník na tři góly nahrál a když byl na balónu vždy hrozilo soupeři velké nebezpečí a kdyby měl na sobě sporttester tak ho strhal. V sobotu hostíme v 10:45 hodin tým  AFK Tišnov a ten prověří naše kvality.

Trenéři: Hellinger, Prycl, Rytíř