16.kolo FK Znojmo st.žáci - FC Medlánky 1:2 (0:1)

Gól: Tejkal

Sestava a hodnocení

Prycl, Rybníček, Dvořák, Mareček, Hellinger, Procházka, Dyml, Krontorádi M+M, Gazsio, Veselý, Truhlář, Rytíř, Lichevník, Balada, Tejkal,

Včera jsme hostili tým FC Medlánky momentálně lídra naší soutěže. Kluci chtěli proti silnému týmu uspět a tak hned od úvodu zápasu se do soupeře zakousli. Z úvodního tlaku jsme však gól nevytěžili, hra se postupně vyrovnala obě mužstva hrála převážně pouze po šestnáctku bez větších šancí. V 35. minutě se soupeři povedlo proniknout po křídle a zasadili nám gól rovnou do šatny 0:1. Pro naše mužstvo to bylo kruté, neboť hráli a makali naplno. Po přestávce v 47. minutě se nám podařlo dostat balon do vápna, kde se k míči dostali Martin Krontorád a Tejky a druhý jmenovaný skóroval 1:1. Dále jsme hrozily převážně z přímích kopů, neboť soupeřova obrana byla téměř nepropustná, není divu když zatim dostali v soutěži jen 18 gólů. Škoda, že se dnes našim exekutorům pranic střelecky nedařilo a netrefili ani bránu na případnou dorážku. Zápas směroval k remíze, ale bohužel nám soupeř těsně před koncem za našeho přispění v 67. minutě vstřelil druhý gól 1:2. Náš tým již neměl dostatek času a sil zápas ještě zvrátit. I přes prohru jsme s výkonem týmu spokojeni, holt nám na jaře chybí trochu toho fotbalového štěstíčka. Makáme dál a za týden tentokrát v neděli kdy zajíždíme na hřiště týmu Rájec-Jestřebí odjezd 6:45 hodin, výkop 9:00 hodin doufáme, že se kluci střelecky prosadí s papírově slabším týmem. Nesmíme však nic podcenit!

Trenéři: Prycl, Rytíř,