19. kolo FK Znojmo st.žáci-TJ Start Brno 2:4 (0:1)

Góly: Hellinger,Tejkal

Prycl, Rybníček, Vojtěch, Hellinger, Dvořák, Mareček, Procházka, Krontorádi M+M, Gazsio, Veselý, Lichevník, Truhlář, Rytíř, Balada, Tejkal,

V rychlém sledu jsme včera odehráli další kolo naší soutěže tzv. anglický týden. Do zápasu jsme pozměnili rozestavení v obraně s cílem více eliminovat soupeřovu křídelní hru. Soupeř měl v úvodu zápasu větší hlad po míči byl více v pohybu a naši hráči se nemohli dostat do požadovaného tempa, bylo dost nepřesností. Když jsme hru vyrovnali přišel v 22. minutě gól hostí prakticky zničeho 0:1. Do poločasu se již nic nezměnilo v přestávce jsme kluky nabádali ať zlepší úplně vše a hlavně ať se fotbalem baví. Druhý poločas jsme odehráli daleko lépe, nebyli jsme již tak bojácní a začali přicházet naše šance. V 45. minutě soupeř fauloval ve vápně Ondru Rytíře a sudí nařídil pokutový kop. Exekutorem byl určen Jarda Hellinger neb máme vypozorováno, že na tréninku je v penaltách neomylný a  nezklamal 1:1. Bohužel jsme se dlouho neradovali soupeř v 48. minutě kdy měl rozhodčí odpískat faul na našeho stopéra Vojtu Vojtěcha hru nechal běžet a bylo 1:2. Zápas se dostával stále více do otáček a v 60. minutě po pěkném prostrčení z kopačky Martina Krontoráda se dostal míč k Tejkymu a ten krásnou střelou vyrovnal 2:2. V 66. minutě se sudí s námi opět nepáral a odpískal přísné nastřelení ruky těsně před hranicí šestnáctky, fakt nevím kam si hráč má dát ruku když padá asi budem muset hrát v lacláčích od krtka, no a bylo 2:3. Kluci ze sebe ještě vymáčkli poslední zbytky sil a přišla poslední šance na vyrovnání Gazi prostrčil míč do vápna na Ondru a ten z úhlu podél brankáře vystřelil, již jsme zvedali ruce radostí ale míč skončil na tyči! Co máme těm klukům vytknout pořád jim na tréninku při střelbě zdůrazňujeme dávejte to k tyči a pak nás tyč rozesmutní, to by nezrežírovali ani na Barrandově. Soupeř z následného brejku zpečetil vítěství na konečných 2:4. Ještě jeden takto prohraný zápas a náš tým bude potřebovat návštěvu docenta Chocholouška včetně nás. V sobotu nás čeká další zápas tentokrát na horké půdě v Drnovicích, los se s námi nemazlí ale lechce se nevzdáme a zabojujeme o body. Sraz sobota 6:50 na FK, odjezd autobusu 7:00, kdo jede přímo do Drnek v 8:30 na místě. Vykop 9:00 hodin.
Trenéři: Hellinger, Prycl, Rytíř