logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

20.kolo FK Drnovice - FK Znojmo st. žáci 3:1 (2:1)

20.kolo FK Drnovice - FK Znojmo st. žáci 3:1 (2:1)

Gól: Krontorád Martin

Sestava a hodnocení

 

Prycl, Rybníček, Dvořák, Mareček, Hellinger, Balada, Procházka, Dyml, Krontorádi M+M, Gazsio, Truhlář, Rytíř, Tejkal, Vystrčil,

Dnes jsme zajížděli k těžkému zápasu do kdysi slavných Drnovic. Zápas naše mužstvo rozehrálo velice špatně. Hned v 1. minutě jsme dostali branku. Než se kluci vzpamatovali bylo v 9. minutě 0:2. Zpět do hry nás dostal v 15. minutě Martin Krontorád který se po závaru ve vápně nejlépe z orientoval a vsítil gól 2:1. Další naše šance na sebe nenechali dlouho čekat, ale vyrovnat se nám do poločasu nepodařilo a to šance Ondry Rytíře byla výstavní, básník by zvolal Ondro to se dává! Po přestávce kdy se tradičně ještě zvedneme a přicházejí další příležitosti nás soupeř ve 40. minutě potrestal potřetí 3:1. Hoši však nic nevzdali a makali dál až do konce zápasu, klobouk dolů mančaft má velkou sílu, jiný by to zabalil. Vždy nám chybí takoví kousek k úspěchu, který by si kluci za předvedené výkony zasloužili vždy aspoň remízu. Proti tak kvalitnímu soupeři si vytvoříme 8 gólových příležitostí, ale proměníme pouze jednu a to je málo, vzadu na nulu to taky nedáváme. Nezbývá než makat dál a ještě se zlepšit především v agresivitě bránění kdy třeba dnes při druhém gólu, kdy náš brankář vyrazí těžkou střelu nikdo nereaguje a čekáme až co soupeř. Na druhém konci hřiště zase po odraženém centru důrazně nedobíháme do koncovky a to jsou ty střípky které nás stojí lepší výsledky, buď jeden gól přidat nebo ubrat, zdá se to tak snadné, kdo někdy kopal či kope však ví jak je to někdy těžké, proto dáme hlavy vzhůru a budeme se fotbalem bavit dál. Děkujeme p. Krontorádovi za foto na exligovém stadionu Drnovic pro kluky na památku. Ve středu  zajíždíme k zápasu do Pohořelic. Sraz na FK 7:20 odjezd autobusu 7:30. Výkop 10:30 kdo jede přímo do 10:00 v Pohořelicích.

Trenéři: Prycl, Rytíř,

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři