24.kolo Žijeme hrou Kunštát - FK Znojmo 3:6 (0:3)

Góly: Martin Krontorád 3, Marek Krontorád, Veselý, Balada,

Sestava a hodnocení:

Prycl, Vojtěch, Hellinger, Procházka, Balada, Rytíř, Krontorádi M+M, Gazcio, Truhlář, Veselý, Tejkal, Vystrčil Jan, Horecký,

Dnešní zápas se nám podařilo opět výborně do poločasu rozehrát, ale nic se nerodilo lehce. Hned v 1. minutě po naši špatné rozehrávce šel soupeř sám na bránu, ale výborně zasáhl brankář Martin Prycl. To bylo pro průběh zápasu velmi důležité. V 5. minutě prakticky z naši první střely po přistrčení míče od Martina Veselého vystřelil z hranice šestnáctky Martin Krontorád a bylo 0:1. Po této brance byl zápas velmi vyrovnaný s šancemi na obou stranách a hrálo se ve vysokém tempu. Nám se podařilo ve 20. minutě zvýšit náskok když benjamínek Honzik Vystrčil vybídl ke skórování opět Martina Krontoráda 0:2. Soupeř se snažil jak mohl, ale mi měli v bráně výborného Pryclika a když v 35. minutě zvýšil na 0:3 Martin Veselý po přihrávce od Tejkyho šli jsme do kabiny se slušným náskokem. O přestávce jsme se bavili, že nic není hotovo a nebylo. Soupeř vrhl všechny síly do útoku a dvěma slepenými góly v 41 a 42. minutě snížil na 2:3. Soupeř byl na koni a vyrovnávací gól byl na spadnutí Kunštát kopal roh za rohem, v té době nás opět podržel Pryclik. Zareagovali jsme na to a stáhli hru na pět obránců, hra se zpět postupně vyrovnala a až v 57. minutě přišla pojistka když Honzik Vystrčil hodil tak neuvěřitelně aut na Martina Krontoráda , který se ocitl najednou sám ve vápně a vystřílel si hattrick 2:4. V 61. minutě po skrumáži před bránou soupeře se dostal míč k Markovi Krontorádovi a ten prostřelil vše co mu stálo v cestě 2:5. Soupeř nic nevzdal a v 64. minutě snížil na 3:5. Hned měl další gólovku, ale při nás stálo  štěstí. Na konci zápasu v poslední minutě, kdy už se soupeř nevracel přihrál na gól další benjamínek v naší sestavě Tom Horecký a z kopačky Davida Balady bylo konečných 3:6. Dnes musíme kluky opět pochválit jak zápas doslova odjezdili, bojovali a když jsme byli na míči celkem dobře kombinovali. Na to že nám chybělo šest hráčů naší kategorie a tým byl doplněn mladšími hráči Tejkym, Honzikem Vystrčilem a Tomem Horeckým klobouk dolů. Za vše mluví věta trenéra soupeře, který říkal, když jsme u vás hráli na podzim nezdálo se nám, že máte tak dobrý tým!

Trenéři: Hellinger, Prycl, Rytíř