25. kolo FK Znojmo st. žáci - Bohunice/Starý Lískovec 10:1 (3:0)

Góly: Veselý 3, Lichevník 2, Krontorád Martin, Procházka, Rytíř, Gazcio, Vystrčil Jan,

Sestava a hodnocení:

Prycl, Rybníček, Vojtěch, Rytíř, Procházka, Mareček, Dvořák, Krontorádi M+M, Gazcio, Truhlář, Veselý, Lichevník, Dyml, Vystrčil Jan, Nguyen Petr,

Další zápas který se nám podařilo skvěle rozehrát a zase jsme šli do poločasu s vedením 3:0. Kluci hráli výborně do kombinace a je velká škoda že naše forma přišla až na sklonku soutěže a nemůžeme již více zamíchat pořadím. Hlavní je že fotbal našeho mužstva je na koukání s mnoha šancemi a i přes některé prohrané zápasy nás trenéři soupeřů chválili, že si s námi zahráli pořádný fotbal a to je pro kluky největší pochvala. Dnešní výsledek vypadá jednoznačně soupeř však měl také nějaké příležitosti především za stavu 2:0 nastřelil břevno a rozhodně se nehrálo jen na jednu bránu, naši brankáři s obranou však byli téměř vždy perfektní. Jó když se daří tak se povede téměř vše. Dnes se blýskl hattrickem Martin Veselý a sekundoval mu dvěma góly Tadeáš Lichevník po dalších gólech přidali Martin Krontorád, Procházka, Rytíř, Gazcio a Honzik Vystrčil který dal první gól za starší žáky gratulujeme!!!! Ostatní hráči přispěli s vím výkonem ať už přihrávkou soubojem nebo dobrým pokrytím v obrané fázi ke konečné výhře 10:1. Na hřišti se neztratil také poprvé hrající Nguyen Petr ročník 07. Poslední utkání jedeme odehrát na hřiště týmu FC Soběšice a věříme , že kluci naváží na vítěznou vlnu i když Soběšice podávají také kvalitní výkony.

Trenéři: Hellinger, Prycl, Rytíř