2.kolo Krajských přípravek

V sobotu 22.9.2018 pokračovala 2. kolem krajská soutěž přípravek. Tentokrát jsme na našem domácím hřišti přivítali týmy SK Líšeň a Lednice.

Sestavy,výsledky a hodnocení utkání

Sestava Starší přípravka

Sokol Pavel, Ludvík Matyáš - Marečková Denisa, Štacha Ondřej, Vašíček Nicolas, Varga Patrik, Pilinszki Matěj, Vyroubal Adam, Železný David, Zámostný Ondřej, Jakeš Oliver.

Výsledky

FK ZNOJMO - SK Líšeň 22:1   Góly: Vašíček 6, Vyroubal 5, Sokol 2, Varga 2, Železný 2, Štacha 2, Zámostný, Jakeš, Marečková.

FK ZNOJMO - Lednice 15:6     Góly: Vašíček 7, Sokol 3, Železný 2, Vyroubal, Zámostný, Štacha.

Hodnocení obou střetnutí je takřka totožné s minulým kolem. Všichni hráči odehráli vynikající zápasy s minimem chyb. V obou zápasech jsme byli jasně lepší. Dominovali jsme jak ve hře jeden na jednoho, tak i kombinační hrou, za kterou byli hráči odměněni potleskem přihlížejících diváků. Vstřelili jsme spoustu gólů a když zrovna něco nevyšlo, tak jsme nebyli líní vrátit se do obrany a zastoupit jeden druhého a pomoci si získat zpět míč na naše kopačky. Všem hráčům děkuji za přístup a nasazení po celou dobu a rodičům za jejich podporu.

Trenéři Leoš Ludvík, Milan Samek

Sestava mladší přípravky

Kubále Daniel, Kaidl Tobik, Brzobohatý Oliver, Vyorálek Robin, Střecha Tomáš, Pilinszki Patrik, Matyáš Varga, Dan Pham, Dominik Chaloupka, Adam Sekula, Vojta Malačka,

Výsledky mladší přípravky

FK ZNOJMO – SK Líšen 8:11      Góly: Brzobohatý 2x, Kubále 2x, Pilinszki 2x, Vyorálek, , Kaidl,

FK ZNOJMO - Lednice 6:12          Góly: Pilinszki 2x,Brzobohatý, Kubále, Vyorálek, Kaidl,

Dnes jsme oba své zápasy prohráli. Nepovedli se nám vůbec vstupy do obou zápasů, kdy jsme působili velmi nekoncetrovaným výkonem a soupeř toho dokázal vždy využít. Následně se hra vyrovnávala a my se pokoušeli dotahovat výsledek. Obě utkání nám pak ukázala, kde máme ještě rezervy a na čem musíme hodně zapracovat. Určitě jsme rádi za 14 vstřelených branek.

Trenéři   Tomáš Pěnkava, Karel Střecha, Luboš Kaidl,