Okresní kolo Starších přípravek

V neděli 16.9.2018 proběhlo na našem hřišti 3. kolo okresní soutěže starších přípravek. Tentokrát se naše dva týmy utkaly s mužstvy 1.SC Znojmo a Štítary.

Sestavy, výsledky a hodnocení zápasů

Sestava FK Znojmo oranžová

Ludvík Matyáš - Marečková Denisa, Chalupník Tobiáš, Vašíček Nicolas, Varga Patrik, Železná Natálie, Vyroubal Adam, Železný David, Samek Milan, Jakeš Oliver.

Výsledky

FK ZNOJMO - 1. SC Znojmo 16:2    Góly: Vašíček 7, Železná 3, Vyroubal 2, Železný 2, Jakeš, Marečková.

FK ZNOJMO - 1.SC Znojmo 13:5     Góly: Vašíček 4, Vyroubal 4, Varga 2, Železný, Chalupník, Jakeš.

Přesně po týdnu jsme se opět utkali s týmem SC Znojmo. Tentokrát jsme oba zápasy měli jasně navrch o čemž vypovídá i výsledné skóre obou zápasů. Výborný výkon z turnaje Ondrášovka cup jsme přenesli i do těchto soutěžních utkáních. V prvním utkání jsme se po hrubých chybách hostující obrany rychle dostali do vedení a soupeře téměř k ničemu nepouštěli. Do druhého zápasu jsme nastoupili trochu vlažněji a snažili jsme se různé situace řešit více individuálně což né vždy bylo správné řešení. Nicméně za celkové dnešní vystoupení musím všechny hráče pochválit za velmi kvalitní výkon.

Trenér Leoš Ludvík, vedoucí Soňa Samková

Sestava FK Znojmo modrá

Plavec Michal, Kocáb Samuel - Skopal Viktor, Kmeť Tomáš, Kaidl Tobiáš, Trčka Jiří, Lichevník Martin, Foster Alesh, Papoušek David, Kabourek David, Nováková Emily, Samek Milan.

Výsledky

FK ZNOJMO - Štítary 6:3     Góly: Papoušek 3, Nováková 2, Skopal

FK ZNOJMO - Štítary 13:4    Góly: Kabourek 5, Kocáb 3, Nováková 2, Lichevník, Samek, Skopal.

Kluci dnes obě utkání výsledkově zvládli, ale je potřeba zmínit, že jsme oproti soupeři měli výškovou převahu a proti mladším hráčům soupeře jsme se dokázali prosazovat což nám umožnilo vsítit rozdílové branky.

Trenér Luboš Kaidl