Starší přípravka ovládla turnaj v Třebíči

V neděli 11.11. se naše starší přípravka ročník 2009 zúčastnila halového turnaje v Třebíči. V konkurenci 5 týmů nepoznal tým hořkost porážky a stal se vítězem turnaje. Gratulujeme!!!!!

Sestava,výsledky a hodnocení turnaje

Hrálo se systémem 4 + 1 každý s každým, hrací doba 1x 20minut.

Sestava

Ludvík Matyáš, Plavec Michal - Varga Patrik, Vyroubal Adam, Vašíček Nicolas, Železný David, Železná Natálie, Samek Milan.

Výsledky

FK Znojmo - FŠ Třebíč 1 - 8:1    Góly: Vašíček 2, Železný 2, Samek, Vyroubal, Varga, Železná.

FK Znojmo - 1.SC Znojmo - 5:2   Góly: Vašíček 2, Varga 2, Železný.

FK Znojmo - HFK Třebíč - 7:3   Góly: Železný 3, Varga 2, Vašíček, Samek.

FK Znojmo - FŠ Třebíč 2 - 3:1   Góly: Vašíček, Železný, Vyroubal.

První zimní halový turnaj jsme absolvovali bez jediného tréninku v tělocvičně a i tak jsme si vedli výborně. Hned v prvním utkání se podařilo skórovat všem našim hráčům a tak jsme se dostali do skvělé pohody, která nás provázela celým turnajem. Na široké a dlouhé palubovce jsme předváděli skvělý pohyb a ve všech utkáních jsme soupeře přehrávali. Podařilo se nám vsítit několik moc pěkných gólů, jak po skvělých kombinacích, tak i třeba hlavou po autových vhazováních. Po čtyřech vítězstvích jsme zaslouženě tento turnaj vyhráli, za což byli hráči odměněni medailemi. Všem GRATULUJEME!!!!!

Trenéři Leoš Ludvík a Milan Samek