10.kolo Krajských přípravek

V sobotu 11. 5. 2019 se na našem hřišti konalo 10. kolo krajské soutěže přípravek.Tentokrát nám soupeřem byly týmy Lednice a Svratka Brno.

Sestava, výsledky a hodnocení
Sestava

Sokol Pavel, Ludvík Matyáš - Vašíček Nicolas, Zámostný Ondřej, Železný David, Železná Natálie, Varga Patrik, Vyroubal Adam, Marečková Denisa, Jakeš Oliver, Sekula Adam, Samek Milan.

FK Znojmo - Lednice   11:4

Góly: Vašíček 4, Zámostný 3,  Železný, Železná, Vyroubal, Ludvík.

FK Znojmo - Svratka Brno  10:9

Góly: Vyroubal 3, Vašíček 3, Varga 2, Železný, Sokol.

Do obou zápasů jsme vletěli bez respektu a brzy se ujali vedení. Hlavně druhé utkání bylo velmi vyrovnané. Dokázali jsme soupeři odskočit až na rozdíl tří branek, ale nakonec mohutným finišem hráčů Svratky jsme se až báli o výsledek. V obou zápasech jsme předváděli dobrou kombinační hru a měli několik moc pěkných zakončení. Trošku nám sice chyběla v některých momentech souhra útočníků a obránců, ale na tom se dá na tréninku zapracovat. Celkově jsme jako trenéři spokojení a i hráči od nás určitě slyšeli pochvalu za předvedený výkon.

Trenéři: Leoš Ludvík, Petr Železný

Mladší přípravky

Sestava

Kubále Daniel, Sekula Adam, Brzobohatý Oliver, Kaidl Tobiáš, Pilinszki Patrik, Vizingr Štěpán, Vyorálek Robin, Chaloupka Dominik, Střecha Tomáš, Pham Dan

FK Znojmo - Lednice 11: 6

Góly: Pham 3, Chaloupka 3, Vyorálek 2, Kaidl, Pilinszki, Vizingr

FK Znojmo - Svratka 13: 7

Góly: Pham 3, Kubále 2, Brzobohatý 2, Střecha 2, Pilinszki 2, Vyorálek, Chaloupka

Dnes se kluci konečně dočkali výhry a to v obou zápasech a naprosto zaslouženě. V prvním  proti klukům z Lednice se hrál fotbal podle našich představ. Obě mužstva předvedla mnoho pěkných akcí a padali krásné branky. Dokázali jsme útočit i bránit ve všech hráčích a to nakonec rozhodlo. V tom druhém jsme proti vyspělejším hráčům Svratky nepolevili a navázali na výkon z předchozího zápasu. Kluci neuhnuli  z žádného souboje a odehráli další parádní zápas. Za dnešní výkon si všichni zaslouží velikou pochvalu.

Trenéři :Tomáš Pěnkava, Luboš Kaidl a Martin Procházka