FOTBALOVÝ KEMP DÍVEK

Poslední prázdninový týden ve čtvrtek 29.8.2018 a v pátek 30.8.2018 se děvčata týmu FK ZNOJMO zůčastnily dvoudenního fotbalového kempu na našem hřišti.

Během dvou dní prošli několika tréninkovými jednotkami, a také přátelského zápasu s naším přípravkovým týmem FK ZNOJMO. Holky si kemp moc užily a hlavně je to ještě více semklo v jeden tým.V obou dnech jsme byli na obědě v Jídelně Traktorka ,kde nám připravili výborné obědy. Kempu se zúčastnilo celkem 16 dívek pod vedením tria trenérů Veselá-Kučma-Železný,kteří v letošní sezóně vedou tým dívek jako mladší žákyně. Holky tak vyplnily poslední předpřípravu před nadcházející sezónou,kde je čeká kategorie okresní soutěže mladších žáků.

Držíme holkám pěsti, aby se jim v sezóně dařilo a fotbal si i nadále užívali !!!

Děkujeme panu Berkovi,že nám dovolil využít hřiště na FK ZNOJMO po celé dva dny kempu a také správci hřiště panu Pěnkavovi za krásně a upravené hřiště !!!

Trenéři Kučma,Veselá,Železný.