Účast dívčího týmu na turnaji starších přípravek ve Znojmě

V sobotu 9.2.2019 se konal turnaj starších přípravek ve Znojemské hale. Náš dívčí tým měl tentokrát sestavu složenou hráčkami ročníku 2007 a mladší. Odehráli jsme celkem 5 utkání proti celkům Štítar, SC Znojmo, Dobšice, Jevišovice a Přímětice.

Sestava, výsledky a hodnocení

Sestava: Lavingrová - Veselá , Suchá , Kapaňová , Pauwová , Čechová , Kučerová , Hesová , Košická , Šmerdová.

FK ZNOJMO DÍVKY - ŠTÍTARY   1 : 0   Gól: Suchá

V prvním zápase se děvčata trošku hledaly. Vytvořili jsme si několik tutových šancí, ale střelecky se nám nedařilo prosadit. Hráli jsme na polovině soupeře po celých 12 minut. Nakonec se přeci jen zadařilo a vstřelili jsme aspoň jeden gól.

FK ZNOJMO DÍVKY  -  SC ZNOJMO  0 : 4

Druhý zápas   byl už o něco těžší  holky statečně odolávali klukům z SC Znojmo, ale chybovali jsme dost často v obraně a nechali si dát zbytečné góly.

FK ZNOJMO DÍVKY - DOBŠICE  1 : 2     Gól: Suchá

Třetí zápas byl velmi herně dobře odehraný  holky si vytvořily pěkné gólové šance , ale v bráně Dobšic stál gólman který naše šance pochytal. Zápas byl bojovný a holky se nemají za co stydět.

FK ZNOJMO DÍVKY - JEVIŠOVICE   4 : 2   Góly:  Suchá 2, Pauwová ,Kučerová

Tento zápas si holky skvěle užily. Jevišovicím jsme nedovolily vstoupit na naši polovinu. Holky odehráli výborný zápas,plný kombinací a hlavně gól daly i hráčky které,s námi byly na turnaji poprvé.

FK ZNOJMO DÍVKY - PŘÍMĚTICE  3 : 1  Góly: Veselá 2 , Suchá

Poslední dva zápasy jsme hráli hned po sobě a holky si chuť z minulého zápasu přenesly i do posledního. Byla radost se  na ně dívat. Děvčata si  zápas užívala plnými doušky. Fanoušci je za to odměnily potleskem.

Děvčata si tak svými výkony zajistily krásné 3.místo na turnaji !!!

Dnes musíme pochválit za skvělý výkon  Kačenku Čechovou, která dnes odehrála výborně na postu obrany. Střelecky se dnes dařilo našemu nováčkovi Katce Suché. Pochválit musíme i naši nejmladší hráčku Elišku Šmerdovou, která si dnes s děvčaty v této kategorii zahrála poprvé a vůbec se mezi nimi neztratila. Jinak holky táhly za jeden provaz a dokázaly,  jak jsou výborné fotbalistky. Gratulujeme !!!!

Trenéři Veselá Jiřina a Kučma Pavel.