logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Previous Next

Přátelské zápasy dívčího týmu v Miroslavi

Ve čtvrtek  11.4.2019  odehráli děvčata další přípravné přátelské zápasy  v Miroslavi. I tentokrát jsme děvčata rozdělili do dvou kategorií. Starší přípravka a mladší žákyně.

Sestavy, výsedledky a hodnocení

Starší přípravka : Lavingrová - Kučerová, Hesová, Doválelová, Čechová, Čaňková Petra, Pauwová, Arndt, Košická, Veselá, Marečková, Urbánková

FK ZNOJMO DÍVKY  -  MIROSLAV     4 : 4   

Góly : Veselá 2, Kučerová 2,

 V tomto zápase si zahráli děvčata ročníku 2008 a mladší. Zápas  byl velmi pěkně odehraný, děvčata si vytvářeli pěkné akce. Kluci z Miroslavi  těžili z našich chyb v obraně a  trestali  je gólem. Několik šancí děvčata ještě zahodila. Převážně jsme nechali tento zápas v režii mladších děvčat. Doplnily je zkušenější hráčky roč. 2008 z mladších žákyň. Dnes musíme pochválit Terezku Doválelovou za její předvedenou hru a hlavně bojovnost v osobních soubojích a Zuzku Kučerovou naši velkou bojovnici, která se nikdy nevzdává. V obraně výborně odehrála Isabela, Nikola a Lucka. Pochvalu ale zaslouží celý tento tým. V bráně výborně odchytala Julie Lavingrová.

Mladší žákyně: Šinoglová - Veselá , Marečková , Kučerová , Čechová, Kapaňová , Sáblíková , Čaňková K. ,Langmannová, Martínková, Urbánková, Arnd , Košick, Lavingrová.

FK ZNOJMO DÍVKY  -  MIROSLAV   3 : 1     

Góly: Veselá, Košick , Martínková

Celý tento zápas měli holky herní převahu a hrálo se po celou dobu na polovině soupeře. Odehráli výborný zápas plný krásných kombinací a gólových šancí. V prvním poločase padla jen jedna branka v podání Jany Veselé. Opět spousty gólových šancí holky zahodily. Ve druhém poločase se trefila Kája Košická a  propukly velké oslavy na hřišti i na tribuně. Dnes byla brána zakletá pro Katku Martínkovou, která ale nakonec  přeci jen gól dala. Holky se dnes na zápas moc těšily a odehrály  ho s velkou chutí. Pochválit dnes  musíme hráčky  Janu Veselou , Denču Marečkovou , Kačku Čechovou , Zuzku Kučerovou , Lucku Kapaňovou , Káju Košickou, Káju Urbánkovou , Isabelu Arndt. Tyhle hráčky odehráli dnes oboje utkání a opravdu je  zvládly skvěle. Velikou pochvalu si zaslouží opět Bára Sáblíková  ,která  poháněla  tým ze zadních řad a  jako správná kapitánka dovedla svůj tým k vítězství.. V bráně skvěle zachytala  a rozdávala míče  Alča Šinoglová.  Dnes to opět byl ten náš úžasný tým  děvčat, jaký známe.

Jako trenéři jsme moc spokojeni z předvedenou hru.

Trenéři : Veselá ,Kučma ,Lavingr  a naše  zdravotnička  Liduška Škrabalová.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři