logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Poslední kolo okresní soutěže mladších žákyň

V úterý 4.6.2019 odehráli děvčata poslední kolo okresní soutěže. Zajížděli jsme  do Mramotic.

Hrálo se velmi horkém počasí a na hodně nezvyklém hřišti.

Sestava: Šinoglová, Lavingrová -Suchá, Kučerová, Košická, Kapaňová, Sáblíková, Urbánková, Veselá, Marečková, Čechová, Langmannová, Martínková, Doválelová.

FK ZNOJMO DÍVKY : MRAMOTICE / OLBRAMKOSTEL P(0:2) 1:6

Gól: Veselá

Poslední zápas děvčata  herně odehrály moc dobře , což ocenili i diváci soupeře. Holky skvěle kombinovaly a první poločas  dlouho  tlačily soupeře na jejich polovině. Měli jsme několik tutových šancí, ale ani jedna střelkyně ji neproměnila. 

Počasí bylo velmi horké, a  tak musely děvčata více střídat , aby se osvěžily vodou a doplnily tekutiny.

Soupeř nám dal první gól po naší chybě v obraně . Druhý smolný gól jsme dostali, kdy naše gólmanka s míčem v ruce padla za brankovou čáru . Do konce poločasu se již stav nezměnil.

Ve druhém poločase bylo už vidět že soupeř přitvrdil v osobních soubojích a holky měli i několik menších zranění.

Sil jsme měli ještě hodně . Do šance se dostala Katka Martínková , ale skórovat se jí nepodařilo . Naopak soupeř udeřil střelou z poloviny hřiště a zvýšil na 0:3.  I když holky hrály lepší fotbal  , nedokázaly  se prosadit střelecky. Soupeř pak přidal opět po naší chybě další tři góly. Naše děvčata ale hrály až do konce i za nepříznivého stavu . Nevzdávají se nikdy tak snadno a  jejich snaha se přeci jen ujala , kdy se v poslední minutě dostala k míči Janča Veselá a vsítila jedinou branku v tomto zápase.

Dnes musíme pochválit Denču Marečkovou , která tentokrát předvedla výbornou práci v záloze . V obraně opět nezklamaly děvčata Urbánková , Kapaňová a Sáblíková. Pochvalu zaslouží i naše dvě gólmanky  Alča a Julča  , které odchytaly každá jeden poločas a jeden odehrály v poli . Překvapila nás dnes i bojovnost Terezky Doválelové .  Samozřejmě hráli jsme jako jeden tým  a jedna bez druhé by to takhle nefungovalo. Všechny děvčata jsou platnými členkami našeho týmu a dnes odehrály moc pěkný zápas.

Holky mají před sebou ještě dva turnaje a pak už si užijí zasloužené volno před přípravou na další sezónu.

Děkujeme rodičům za dovoz hráček na zápas a za jejich fandění i za nepříznivého stavu !!!!!

Trenéři: Kučma , Veselá , zdravotnice Škrabalová.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři