IE Znojmo muži B – Horní Kounice 4:6 (4:0)

Branky: 4´+ 22´+ 36´Vašíček, 41´Černý – 48´, 60´, 64´, 74´, 87´, 89´

Sestava a hodnocení utkání                        Přípravné utkání. Hřiště Oblekovice

Kotáb (54´Kroupa) – Doubek (58´Doválel), Mössmer, Sedláček – Benda, Bálka, Šťáva, Rolník – Németh, Černý (62´Martínek), Vašíček

Hodnocení utkání:

Sehráli jsme vynikající první půli. Dávali jsme branky po pěkných a rychlých akcích a další šance jsme ještě zahodili. Jelikož tento zápas byla pro mě pořád zkouška, tak jsem si do druhé půle zkusil jiné rozestavení. Bohužel i vinou střídání mi tento krok vůbec nevyšel. Navíc soupeř měl spoustu náhradníků a od začátku zápasu střídal hokejovým způsobem, což výrazně ovlivnilo dění na hřišti v druhé půli. Jsem přesvědčen, že být to oficiální zápas, tak ho zvládneme vítězně. Takto se soupeř dostal do obrovské výhody, kterou využil. Ale je to tak v pořádku, byli jsme na této situaci domluveni. Já jsem u svého mužstva toto nechtěl, chtěl jsem to utkání pojmout, tak jak to má být. Určitě pro mě bylo dobré vidět, jak kluci reagují na některé situace, když už toho měli plné zuby a kolem nich běhali čerství a odpočinutí protihráči. Celkově jsem se zápasem spokojen, bylo to kvalitní utkání s výborným soupeřem a pro mě splnilo absolutně svůj účel.