2.kolo IE Znojmo B – Jaroslavice 7:3 (3:1)

Branky: 19´Dufek, 26´+ 47´Mössmer, 36´Németh z p.k., 58´Černý, 74´vlastní Kadlec, 80´Moravec Zdeněk z p.k. – 22´Bartoš, 69´Juhaňák Lukáš, 90´Procházka

Sestava a hodnocení utkání:

Bula – Kafka, Poláček (77´Doválel), Veselý – Rolník (59´Benda), Šťáva, Bálka, Dufek – Černý, Mössmer, Németh (63´Moravec Zdeněk)

Trenér Jarda Ludvík

Začátek zápasu nám moc nevyšel. Nevím jestli za to mohla nervozita nebo nerozehranost, ale hráli jsem těžkopádně a složitě. Spoustu situací jsme si zbytečně komplikovali. Po první brance jsme se uklidnili, hru zjednodušili a měli jsem utkání pod kontrolou. Bohužel se pořád nemůžeme zbavit naší velké bolesti a to podceňování jednoduchých situací v době, kdy jsme ve vedení. První 2 obdržené branky jsme soupeři vlastní „hloupostí“ darovali a naprosto zbytečně. Dnešní vítězství bylo zasloužené, ale výkon a přístup mužstva k některým situacím je pro mě zklamáním. Mrzí mě poslední výkony a nasazení v zápasech u dorostence Németha. I když jsem s ním před zápasem na toto téma mluvil, tak opět si šel „jen zahrát“. Všichni se o něho starají, chodí kolem něho po špičkách, abychom si ten talent vybrousili, ale přijde mi, že je mu to úplně jedno a že si toho neváží.