3.kolo Mor. Krumlov B – IE Znojmo B 2:0 (0:0)

Branky: 69´Hlučil, 82´Kolegar

Sestavy a hodnocení utkání:

MK: Čech – Bohunský(62´Sláma), Vošmera, Hlučil, Beran, Laml, Březina(46´Pelikán), Sobotka(76´Čemerka), Adamík, Schwarz, Kolegar

IE: Kotáb – Hellinger(62´Doválel), Poláček, M.Čech – Pavlík(62´Kafka Jan), Bálka, Šťáva, Burda(64´odstoupil pro zranění) – Kubále, Mössmer, Vašíček

Trenér Jarda Ludvík

Z výkonu mého týmu jsem nadšený. Kluci, kteří dnes nastoupili, neskutečně tento zápas odmakali. Bohužel jsme naše velké šance neproměnili a hlavně když vím, že jsme dohrávali v 10, tak obrovsky mrzí neproměněné šance na začátku druhé půle a špatná finální přihrávka v několika rychlých útocích. Bohužel jsem byl nucen střídat vinou zranění a únavy a vzápětí došlo při obranném zákroku ke zranění do té doby výborně hrajícího dorostence Burdy a v 10 lidech s tímto silným soupeřem na jejich širokém hřišti jsme neměli šanci. Jednoznačně jsem přesvědčen, že kdybychom dohrávali v 11 lidech, tak minimálně získáme bod. Proto dnešní ztrátu beru na sebe. Já jsem ten, který si nedokázal sestavit mužstvo na tento těžký zápas. Smekám před kluky, kteří dnes nastoupili a že mě podrželi.Děkuji za přístup a nasazení v tomto utkání, protože to bylo opravdu na maximální úrovni. Rád bych někoho vyzvedl, ale to si zaslouží opravdu skoro všichni…..  Jsem rád, že mohu tyto kluky trénovat…kašlu na to, že jsme prohráli, jsem šťastný za to, co předvedli na hřišti. Na druhou stranu doufám, že pochopí jaké mají schopnosti. Je jenom na nich, aby opakovali pravidelně takové nasazení, potom mohou hrát vyrovnanou partii opravdu s kýmkoliv.  Jediná kaňka na dnešním zápase je výkon a přístup Radka Pavlíka. Z toho jsem opravdu zklamán a nechápu kam zmizel ten Radek Pavlík, který k nám přišel.