IE Znojmo B – Hostěradice 7:1(3:0)

Branky: 6´+ 14´+ 52´Černý, 13´Železný, 51´Doválel z p.k., 66´Kropáček, 84´Rolník – 89´Fiala

Sestavy a hodnocení utkání:

IE Znojmo B: Kotáb – Bálka, Poláček, Doválel – Rolník, Mössmer, Šťáva, Benda(46´Pavlík) – Černý(55´Németh), Kropáček, Železný(65´Fryš)

Hostěradice: Procházka – Kolář, Vorbis Zbyněk, Hlávka, Fiala, Kret( 46´Vorbis Marek), Procházka Tomáš I., Procházka Tomáš II., Procházka Marek(64´Vacek), Koník, Kadlec

Dnes to bylo výrazně lepší než minulý týden. Bylo na hřišti vidět, že si hráči moji kritiku vzali k srdci a předvedli úplně jiný výkon a nasazení než v minulém kole. Měli jsme dobrý pohyb a z toho pramenili naše šance. Jen ta kvalita zakončení nás opět trápila. Škoda jen naprosto zbytečně obdržené branky v samotném závěru.

Jsem rád, že jsem dnes na poslední chvíli musel sáhnout do připravené sestavy a že jsem se rozhodl pro A. Doválela, velkého srdcaře našeho klubu. Odvděčil se mi velmi kvalitním výkonem a ještě navíc přidal branku. Je to borec, ze kterého by si všichni mladí měli vzít příklad. Kdykoliv je potřeba, nedívá se vpravo, vlevo a jde pomoci. Ne, jak ti dnešní mladí, kteří pořád hledají nějaké výmluvy. Bohužel tato generace „srdcařů“ nám postupně končí a na ty mladé bohužel zatím není a asi dlouho nebude spolehnutí. Ale doufám, že se mýlím a že mě přesvědčí o opaku.