logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

7.kolo Hrádek - IE Znojmo B 4:2(2:0)

Branky: 36´Novotný, 37´Fortelný Vlastimil, 52´Lach, 89´Bobor - 50´Rolník z pen., 74´Kropáček

Sestavy a hodnocení utkání:Hrádek: Šturala - Zábojník, Pacík, Mikulenka, Fortelný Jaroslav(86´Badinský), Konyárik (74´Matocha), Bobor, Lach(90´Pospíšil), Hoc, Fortelný Vlastimil (63´Švábek), Novotný(80´Kortiš)

IE Znojmo B: Kotáb - Bálka, Poláček (77´Doválel), Doubek - Rolník, Mössmer, Šťáva, Pavlík (56´Benda) - Kropáček, Černý, Németh (65´Doleček)

Jarda Ludvík trenér

ZKLAMÁNÍ...toto slovo jednoznačně vystihuje dnešní zápas. Je pro mě nepochopitelné, jak se dá takový zápas po takovém průběhu prohrát. Strašně mě mrzí nesoustředěnost a nezodpovědnost vůči týmu u některých hráčů. Šancí jsme si vytvořili na několik zápasů, soupeře jsme přehráli, ale odjíždíme s prázdnou. Po 20 minutách mohlo a mělo být po zápase, např. takový Németh mohl být v poločase odnesen na ramenou svých spoluhráčů jako "bombarďák se vstřelenými 4 brankami" a to by ani nemusel proměnit všechny šance, ale on si prostě nedá říci a nedá. Neuvěřitelně laxní přístup k zakončení, nesoustředěný... ale takových "bombarďáků" tam bylo více. Dnes jsem třeba dal šanci R. Pavlíkovi, ikdyž si ji moc nezasloužil, ale prostě jsem mu věřil, myslel jsem, že ho nakopnu, že si toho bude vážit...ale spíše to vypadalo, že jsem ho touto nominací velmi naštval a že kvůli mě musel hrát, místo aby se v klidu na zápas podíval. Že tyto věci a spoustu dalších musím snášet já, to k tomu patří, ale klobouk dolů před staršími kluky, kteří se na to musí dívat a sami i přes svůj věk a různá zranění dřou...já bych to nevydržel. Ale nebyli to dnes jen mladí, svůj špatný den si vybrali i Marek Bálka a brankář Kotáb, kteří oba byli výrazně podepsaní pod dvěmi brankami.
Výsledek zápasu hovoří tedy jednoznačně, vyhrálo mužstvo, které chtělo vyhrát. Nezbývá mě nic jiného než domácím k vítězství pogratulovat.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři