8.kolo Šatov - FK Znojmo A 1:0 (1:0)

Vítámvás - Rehberger, Šťáva, Kafka, Slabý, Železný P., Procházka, Krejčí, Lehocký, Németh, Vašíček

Náhradníci: Samek, Morkus, Dufek, Wrána, Kubále

Řekli po utkání:Železný M.,Lattner

Čtvrtá prohra v této sezoně a pokaždé těsně o jednu branku.V dalších zápasech musíme jít tomu více naproti. Měli bychom do hry dát více bojovnosti,začít se více hecovat a podporovat, protože to nám zatím v těch vypjatých a vyhecovaných utkaní schází. Dnes jsme spokojeni s výkonem Petra Németha a našeho brankáře Luboše Vítámváse, který nás několikrát podržel svými zákroky.Touto prohrou jsme se dostali do spodní části tabulky a proto musíme udělat body se silnými týmy.V neděli k nám dojede první tým tabulky Pohořelice a pak zajíždíme do Střelic, kteří jsou nyní na druhém místě. V tuto chvíli už je pro nás každý zápas hodně důležitý.