logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

9.kolo FK Znojmo A – Pohořelice 0:1 (0:1)

9.kolo FK Znojmo A – Pohořelice 0:1 (0:1)

Sestava a hodnocení utkání

Vítámvás L. - Adámek M., Kafka J., Samek M., Pavlík R., Procházka M., Železný P., Németh P., Balík M.,Slabý P.

Náhradníci: Servit Š., Morkus V., Lehotský V., Wrana M., Kalina L., Neumann M., Železný M.,

K dalšímu utkání jsme na domácím hřišti přivítali vedoucí tým soutěže Pohořelic. Tento tým v dosavadní části vždy bodoval naplno. První poločas byl z obou stran pohledný. Fotbalově byli vidět kombinace na jeden dotek, bojovnost i souboje jeden na jednoho. Když se již zdálo, že poločas skončí bez branek, soupeř po naší chybě vstřelil branku. To už hrál o jednoho hráče v poli méně.  

Do druhé půle jsme kvůli zranění udělali jednu změnu. Začátek druhé půle jsme šli nebojácně a odhodlaně do soupeře. Celou druhou část jsme soupeře zatlačili před jejich vápno. Soupeř se soustředil jen na defenzívu. Naše mužstvo dobře kombinovalo, vytvářelo si šance, ale ani  ty nejvyloženější šance  jsme nedokázali proměnit. Co říct k výkonu našich hráčů po dlouhé době celkem dobře odehraný zápas ovšem bez vstřelené branky nemůžeme pomýšlet na jakýkoli bodový zisk.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ: ŽELEZNÝ MILAN - KALINA LUKÁŠ

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři