Mladší žáci v Mor. Krumlově

V neděli 23. 2. 2020 se tým mladších žáků zúčastnil halového turnaje pořádaném domácím FC Moravský Krumlov.

Sestava, výsledky a hodnocení

Hrálo se systémem 4 + 1 na házenkářské brány, doba hry činila 1 x 15 minut.

Sestava

Sokol Pavel, Ludvík Matyáš, Kaidl Lukáš, Varga Patrik, Sýkora Matyáš, Železný David, Jakeš Oliver, Železná Natálie, Papoušek David, Šmedek Daniel.

FK Znojmo -  Bosonohy                           4  :  2     góly: Železná, Sýkora, Železný, Ludvík.

FK Znojmo -  TJ Sokol Troubsko            1  : 2     góly: Železná.

FK Znojmo -  FC Moravský Krumlov     0  :  1

FK Znojmo -  Újez u Brna                        4  :  0     góly: Železná 3, Železný.

FK Znojmo -  Medlánky                            0  :  1

Celkově jsme odehráli dobrý turnaj. Nejhorší výkon jsme předvedli ve druhém zápase, kdy po první výhře si všichni mysleli že to půjde samo a samozřejmě nešlo. Naštvání a zlobu jsme my trenéři tentokrát přenesli i do kabiny neboť takto odfláknutý zápas jsme snad u našich hráčů ještě neviděli. I přesto, že jsme ještě prohráli dva zápasy, tak tam už všichni makali, zápas odjezdili a nelze jim nic vytknout. Tentokrát nás zlobila i slabší produktivita, kdy ve dvou případech jsme vyšli střelecky naprázdno a třikrát jsme prohráli o gól. Stále máme mezery ve hře obránců, kteří nedostatečně podporují útok a nezapojují se do mezihry. I přes tři porážky jsme se umístili na pěkném 3. místě, za které jsme obdrželi pohár a medaile. Obrovská GRATULACE patří i Natálii Železné, která získala individuální cenu pro nejlepšího střelce turnaje, kdy se svými 5 trefami jako jediné děvče na turnaji předčila více než 60 chlapců.

Trenéři Leoš Ludvík, Petr Železný