Semifinále halové ligy v Ivančicích

V neděli 1. 3. 2020 proběhlo předposlední, semifinálové kolo zimní halové ligy v Ivančicích.

Sestava, výsledky a hodnocení

Sokol Pavel, Ludvík Matyáš - Nguyen Petr, Sýkora Matyáš, Zámostný Ondřej, Železný David, Horecký Tomáš, Jakeš Oliver, Železná Natálie, Matoušek Martin.

FK Znojmo -  Ivančice žlutá              2  :  4     góly: Železný, Matoušek.

FK Znojmo -  SC Znojmo U12         1  :  1      góly: Železná.

FK Znojmo -  Dobšice                        3  :  5     góly: Matoušek 2, Horecký.

První a druhý zápas jsme odehráli velmi dobře a to hlavně v nasazení a soustředěnosti. V prvním zápase jsme doplatili na soupeřovu produktivitu neboť to co jsi vytvořil, tak proměnil a my naopak své šance nedokázali přeměnit v gól. Druhé utkání jsme dlouho vedli 1:0 a soupeře k ničemu nepustili. Tři minuty před koncem jsme si vynutili přímý kop, ale ten bohužel otřásl pouze brankovou konstrukcí a tak v poslední minutě přišel trest v podobě gólu, který jsme inkasovali po rohovém kopu a špatném obsazení soupeřova hráče. Poslední zápas, stejně jako v minulém kole, byl opět hrubě nezvládnutým. Po vedení 2:0 si hráči mysleli, že je hotovo a začali hrát dovolím si tvrdit bezmyšlenkovitě. Není přeci možné, aby se hráč hostujícího týmu po našem rozehrání ze středového kruhu dvakrát sám rozběhl na naši bránu a v klidu skóroval. Od té doby jsme kupili chybu za chybou a soupeř skóre otočil.