2.kolo Olbramkostel-IE Znojmo-C 3:4 (2:1)

Branky: Dočekal 3,Pavelka(pok. kop).

Sestava: Kroupa-Pavlů(Blažíček), Čech, Pavelka, Duhajský-Truhlář, Dočekal, Hellinger, Pospíchal-Kafka,Doubek(Klaška).

Sestava nebyla ideální, ale i přesto jsme šli do vedení. Dub výborně rozehrál standartku po zemi na Daldu a ten byl v pokutovém území faulován. Penaltu suverénně proměnil Kodl(trenér Sam se raději nedíval). Bohužel chyby v obraně vedly k tomu,že domácí vstřelili 2 branky a otočili stav na 2:1 ve svůj prospěch.O půli vystřídal Duba Kempa.V úvodu druhé půle po naší další chybě vedli domácí už 3:1. V 68.minutě nahradil Lupena Bláža a na hřišti se začali dít věci.Ještě v téže minutě po centru z boku skóroval Dalda 3:2.O chvíli později přišla akce na jeden dotek po ose Truhlik-Kempa-Pospec-Dalda-Gol 3:3. Úžasná akce za kterou by se nemusela stydět ani slavná Barcelona.Srdce fotbalového fanouška zaplesalo.Vše završil v samém závěru utkání golem na 3:4 kdo jiný než hrdina utkání Dalda.Vedení jsme uhájili a tak vezeme 3 body z Olbramu kde se nám jinak dlouhodobě nedařilo.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ:
Trenér Sam:Za stavu 3:1 jsem nevěřil,že ještě můžeme uspět.Klobouk dolu před tím co kluci v posledních 20.minutách předvedli.

Kafka Jan:Škoda,že moje střela v první půli skončila na tyči,přestože mířila do šibenice.

Kodl:Na penaltu jsem si věřil, i když jsem nebyl určen(nechápu proč se Sam nekoukal)Případnou pokutu milerád uhradím.

Dalda:Dnešní zápas jsem si užíval.Ze 4 šancí jsem dal 3 góly.Kdybych dneska kopl do plechovky od paštiky tak skončí v gólu.

Bláža:Trenér Sam měl dneska šťastnou ruku,když mě vypustil na plac.Obrat ze 3:1 na 3:4 za 20.minut se jen tak nevidí.jsem rád že jsem byl u toho.