5.kolo IE Znojmo-C -Unanov-B 0-2 (0-1)

Papai-Pavelka(Pavlů),Čech,Doválel(Truhlář),Benda-Dočekal,Hellinger,Sobota(Kafka),Duhajský-Klaška,Pěnkava(Doubek).

Zápas začal ve svižném tempu. Hosté si vytvořili mírnou územní převahu,ze které vytěžili i úvodní branku.Střela ze 30. metru zaplavala k tyči.0:1. Poté jsme soupeře zatlačili na vlastní polovinu.Bohužel několik šancí jsme trestuhodně zahodili.

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu.Soupeř převážně bránil a k naší bráně se dostával jen sporadicky.Začal festival našich spálených šancí.Nepomohlo ani čtyřnásobné střídání.A tak podle hesla nedáš dostaneš hosté v závěru utkání udeřili podruhé.0.2.Skore se už do konce utkání nezměnilo.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ.

Trenér Sam:Zbytečná prohra. Předvedli jsme pěkný kombinační fotbal ale zradila nás koncovka.Soupeř nás vyškolil z efektivity.z minima šancí vstřelil dva góly.

Gólman Filda:Jsem z Bayernu zvyklý na jiné míče.K utkání jsem nastoupil bez tréninku a nové míče jsem si nestačil otestovat.Není to moje vina.Mimochodem si myslím,že větší potíže s míčem měli moji spoluhráči v koncovce.

Kodl:Dnes jsem nebyl střídán pro špatný výkon jak všude tvrdí Pidra,ale proto,že jedu zítra dopoledne s béčkem do Dobšic.(Vedl si skvěle a vstřelil nádherný gól ze 30. metrů).

Rohák:Přestože mě Sam postavil na předstopera strávil jsem většinu času v útoku.Měl jsem i tři šance,ale neuspěl jsem.

Divák Kloudik:To bylo šancí na dva zápasy a nic.Tak snad příště.