logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

9.kolo IE Znojmo C - Slatina 12:1 (6:1)

IE C Slatina 03102015Góly - Prycl 3, Miklík 2, Klaška, Dočekal, Pěnkava, Železný M.st, Vlček, Mossmer Michal, Benda - Kováč.

Sestava a hodnocení utkání

Kroupa (46.Papai) - Pavlů (46.Železný), Čech, Duhajský, Benda - Dočekal, Pěnkava (66.Mossmer), Klaška, Truhlář -Prycl (59.Vlček) Miklík (55.Doubek).

Soupeř přijel na utkání jen v deseti lidech a druhý poločas odehrál jen v devíti hráčích.V 8.minutě hostující Kováč překvapil naší obranu i Kubu Kroupu 0:1.Ve 12. minutě vyrovnal Klaška. Do poločasu jsme vstřelili ještě dalších 5 branek. O půli vystřídal Kroupu Filda a Lupena Darla (22. října tento bombarďák oslaví již 67.narozeniny, což je k nevíře). Ve 48. minutě si Darla z pozice předstopera naběhl do soupeřova pokutového území. Počkal si na centr z pravého křídla a usměrnil míč za brankařova záda. Navýšil tak skóre na 8-1 pro domácí. Zápas nakonec skončil 12-1. Hattrickem se blýskl Martin Prycl na což mu stačilo jen 59.minut. Musím pochválit hráče Slatiny kteří odvedli srdnatý výkon, přestože hráli celý zápas v početním oslabení.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ:

Sam(trenér): V roce 1980 mě jako hráče trénoval v dorostu Darla. Uběhlo pouhých 35. let a role se obrátili. Já jsem trenér a Darla je mým svěřencem. Navíc dnes svůj výkon podtrhl tím,že vstřelil branku. K tomu není co dodat. NĚKTEŘÍ MUŽI PROSTĚ NESTÁRNOU ;-)

Filda: Vychytal jsem v druhém poločase nulu a udělal jsem tak radost svému vzor z Bayernu Mnichov Neuerovi. Vrtá mně hlavou jedna věc. Mám vážné podezření, že Darla nemá tolik let, jak říká. Podle mě není ročník 1948. Narodil se o deset let později, tedy v roce 1958. Zfalšoval rok narození v občanském průkazu, aby mohl jít do důchodu o deset let dříve. Jeho dnešní výkon na hřišti mě v tom jenom utvrdil. Hned v pondělí zajdu na matriku a zjistím jak se věci mají.

Martin Prycl: Dnes se na mě byli podívat mí synové.Byl jsem trochu nervózní,ale po mé první vstřelené brance to ze mě spadlo.Pak už to šlo samo.Doufám,že mně střelecká forma vydrží i do dalších zápasů.

Darla: Dnes se mně hrálo dobře. Bylo mi líto soupeře,že jich je málo. Poté co jsem dal gól hrál jsem jen na půl plynu.Všichni se diví,že jsem v tak dobré kondici.Pravidelně sportuji, neholduji alkoholu, neponocuji a držím dietu.To je vše.

Neoficiální prohlášení STA (Samova tisková agentura): Hodinu po utkání Darovali k výkonu a vstřelené brance gratulovali Lionel Messi,Cristiano Ronaldo a Robert Lewandowski.
Pepe Guardiola se nabídl, že jako trenér povede tým, který nastoupí 22.října 2018 k benefičnímu utkaní k oslavě Darlových 70.narozenin. Výběr světa přivede na hřiště kapitán Darla. Soupeřem nebude nikdo jiný než slavná FC Barcelona. Zápas začíná v 16 hodin na hřišti v Oblekovicích. Vstupenky budou v prodeji od 1.dubna 2016. Cena lístku je 500 euro.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři